powrót do bloga

rss wpisy: 198 komentarze: 117

W obliczu miłości

Czyli o 28-latce, która w jednej osobie jest podwójną mamą, żoną, gospodynią domową, córką, przyjaciółką, a co najważniejsze po prostu kobietą.

Utworzono: 2013-01-15

Niedzielny dzień dziecka

Ilez mozna robić to samo. Dorosłemu się znudzi, a co dopiero dziecku. Do tego Tata cały czas w pracy, a po pracy wiecznie zajęty - taka rola Męzczyzny, ale niedziela była wyłącznie dla dzieci.

Wcześnie rano zabrałam się za robienie obiadu - były kluski na parze robione w automacie na chleb (chętnym dam przepis). W tym czasie mogłam poświęcić się dzieciom i męzowi. Niestety całą sobotę i noc padał śnieg, więc zmuszeni byliśmy odśniezyć podwórko. Nie sądziliśmy, ze przy tym moze byc tyle frajdy. Dzieci bardzo pomagały, Z uzbieranego śniegu zrobilismy górkę, na której mogły do woli zjezdzać na sankach i innych gadzetach nie koniecznie słuzących do tego celu. Gdy wrocilismy do domu ciasto było juz wyrobione i Nikos, bo Lenusia nie bardzo była zainteresowna, pomagał mi formowac kluseczki. Resztą zajęłam się sama, a dzieci poszły odpoczać do swoich łózeczek.

Po południu, wraz z kuzynką i jej dziećmi, pojechaliśmy na plac zabaw. Dzieci szalały. Tym razem nie byłam tak bardzo potrzebna, bo miałam pomocnicę. Chętnie bawiła się z Maluchami, a mnie dała troszkę odpocząć. Z niektórych atrakcji korzystałam razem z dziećmi, bo dla mnie wydawały się zbyt straszne, a co dopiero dla takich Maluchów.

Dzieci były tak zmęczone i szczęśliwe, że jeszcze przez sen krzyczały i się śmiały.

Następny dzień przeznaczony dla dzieci planujemy spędzić w Uniejowie na basenach termalnych. Zobaczymy co  z tego wyjdzie :)

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Szczęśliwa i spełniona mama i żona, kobieta o wielu zainteresowaniach, uwielbiająca ludzi..
Wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj