powrót do bloga

rss wpisy: 198 komentarze: 117

W obliczu miłości

Czyli o 28-latce, która w jednej osobie jest podwójną mamą, żoną, gospodynią domową, córką, przyjaciółką, a co najważniejsze po prostu kobietą.

Utworzono: 2013-02-07

Dzień rozkojarzenia

Nie wiem co się dzisiaj ze mną dzieje. Niczego nie mogę ogarnąć, na niczym nie potrafię się skupić dłuzej niż 1 sekundę. Niby o niczym nie myślę, ale chodzę z głową w churach.

Najpierw wpadłam na świetny pomysł wyniesienia pudeł z garderoby. Zapełniły się już za małymi ubrankami i niepotrzebnymi zabawkami i tylko zagracały mi garderobę. Długo nie myśląc weszłam na strych. Nie bardzo mi się jeszcze podobało ustawienie kartonów - jakby to miało jakieś znaczenie - (sala konferencyjna to czy co?) i zabrałam się za przestawianie. W końcu wyglądało to tak jak chciałam i mogłam zejść na dól. Dzieci nawet nie zauważyły, ze mnie nie było chwilę, tak ładnie się bawiły, do czasu aż nie usłyszały spadającej mamy. Zapomniałam o schodach, tak zapomniałam, mozecie się dziwić i pytać jak mozna zapomnieć o czymś co jest w tym miejscu od zawsze -  ja zwyczajnie o tym zapomniałam. Wpadłam w dziurę kurczowo łapiąc się wszystkiego co było pod ręką - łącznie z choinką :) Dzieci widząc mnie w takim stanie zaczęły płakać, bardziej się przestraszyły chyba hałasu niż mojej, leżącej osoby. Na szczęście nic się nie stało - szczęście w nieszczęściu

Zeby im to wynagrodzić poszliśmy na dwór, a w domu robił się obiad, o którym też zapomniałam. Mięso spaliło się na węgiel, kuchnia cała w dymie. Kobieto!!!!! Gdzie Ty masz głowę?

Na dzisiaj koniec pracy. Lezę i odpoczywam, bo jeszcze z tego czegoś może być nieszczęście.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Szczęśliwa i spełniona mama i żona, kobieta o wielu zainteresowaniach, uwielbiająca ludzi..
Wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj