Blog - chyba troszkę za duże słowo, ale blodżek może być:) Codzienność w moim domu widziana okiem moim, czyli architekta, kucharza, kelnerki, opiekunki do dziecka, księgowej, sprzątaczki, itd.:)Zapraszam:)

Utworzono: 2015-11-16

Z Mikołajem na wesoło:)

Będąc małą dziewczynką mama zabrała mnie na spotkanie ze Św. Mikołajem do kościoła. Miałam na kartce napisany tekst, który miałam nauczony na pamięć a w razie czego miałam go przeczytać. Kiedy Mikołaj wezwał mnie po paczkę i zapytał czy powiem mu wiersz, niedługo myśląc wsadziłam Mu kartkę w ręke i powiedziałam: "przeczytaj sobie, a paczkę możesz mi już dać". Mikołaj musiał wyjść bo ze śmiechu zaczęła się broda odklejać. Ponieżej tekst, który Mikołaj sam sobie przeczytał:)

Mikołaju - gdzie się znajdujesz? gdzie zamieszkujesz? Może siedzisz w niespodziance jajku? Może mieszkasz w pięknym kraju? Może kompletujesz sanki, łyżwy, rolki lub od deszczu kolorowe parasolki? Może jesteś w otoczeniu rogatych reniferów, a może przy sprzedaży sportowych rowerów? A mnie to wszystko jedno - gdzie i co, bo wiem że pamiętasz o mnie że ho, ho:) Jeśli przyjdziesz do mnie mam dla Ciebie dobre nowiny i zapraszam serdecznie na witaminy: na osłabienie - herbatka z miodem, na przeziębienie sok malinowy, a na rozgrzanie - grzaniec imbirowy. Na wzmocnienie butelka rumu - na posilenie Twojego rozumu:) P.S. I nieśmiało przypominam, że: mam mamę i tatę, kotka i pieska, babcię i dziadka acha i brata niejadka. Mój tata jest mężem, mama jest żoną a ja niech będą Twą przełożoną. Dobra rada dla Ciebie- ciepłe skarpety, wygodne kapcie a do pomocy żywotne babcie:)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama Karolinki, żona swojego męża, house manager 24h na dobę:)
Czerwiec 2017
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Czy szczepienia dzieci powinny być obowiązkowe?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj