Blog - chyba troszkę za duże słowo, ale blodżek może być:) Codzienność w moim domu widziana okiem moim, czyli architekta, kucharza, kelnerki, opiekunki do dziecka, księgowej, sprzątaczki, itd.:)Zapraszam:)

Utworzono: 2015-11-16

Z Mikołajem na wesoło:)

Będąc małą dziewczynką mama zabrała mnie na spotkanie ze Św. Mikołajem do kościoła. Miałam na kartce napisany tekst, który miałam nauczony na pamięć a w razie czego miałam go przeczytać. Kiedy Mikołaj wezwał mnie po paczkę i zapytał czy powiem mu wiersz, niedługo myśląc wsadziłam Mu kartkę w ręke i powiedziałam: "przeczytaj sobie, a paczkę możesz mi już dać". Mikołaj musiał wyjść bo ze śmiechu zaczęła się broda odklejać. Ponieżej tekst, który Mikołaj sam sobie przeczytał:)

Mikołaju - gdzie się znajdujesz? gdzie zamieszkujesz? Może siedzisz w niespodziance jajku? Może mieszkasz w pięknym kraju? Może kompletujesz sanki, łyżwy, rolki lub od deszczu kolorowe parasolki? Może jesteś w otoczeniu rogatych reniferów, a może przy sprzedaży sportowych rowerów? A mnie to wszystko jedno - gdzie i co, bo wiem że pamiętasz o mnie że ho, ho:) Jeśli przyjdziesz do mnie mam dla Ciebie dobre nowiny i zapraszam serdecznie na witaminy: na osłabienie - herbatka z miodem, na przeziębienie sok malinowy, a na rozgrzanie - grzaniec imbirowy. Na wzmocnienie butelka rumu - na posilenie Twojego rozumu:) P.S. I nieśmiało przypominam, że: mam mamę i tatę, kotka i pieska, babcię i dziadka acha i brata niejadka. Mój tata jest mężem, mama jest żoną a ja niech będą Twą przełożoną. Dobra rada dla Ciebie- ciepłe skarpety, wygodne kapcie a do pomocy żywotne babcie:)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama Karolinki, żona swojego męża, house manager 24h na dobę:)
Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj