Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-03-05

Tatuś znajduje wózek.

Do rozwiązania zostało 1,5 miesiąca i w zasadzie największe przygotowania odbywają się teraz. Jakiś czas temu ustaliliśmy z mężem, że kupimy używany wózek. Od jakiegoś miesiąca mój M. wołał mnie od czasu do czasu do komputera, pokazywał wózki, które były na sprzedaż i mogłyby mnie zainteresować, a ja marudziłam: "A to jest też spacerówka, czy tylko głęboki? Tylko głęboki? Odpada", "Za wysoka cena. Bez przesady", "Ale czarny. Wygląda jak karawan", "A gdzie to jest? 20 km? A potem okaże się, że nie pasuje. Szukajmy bliżej." W ten sposób dwa wózki, które mi "nawet" odpowiadały "ale" - zostały sprzedane. ;) Kilka dni temu M. zawołał mnie przed komputer i pokazał wózek "A ten? Podoba ci się?". No i cóż. Spodobał się, ale: za daleko (ok. 20 km), nie wiadomo, jak będzie się prowadził, może można by zbić nieco cenę". "To zadzwoń i zapytaj o to, co Cię interesuje. I zastanawiaj się, bo tego wózka też za chwilę nie będzie" - powiedział mój M. ;) W ciągu dwóch dni wózek znalazł się u nas. Jeszcze czeka go pranie, więc od razu rozłożyliśmy go na części i zdjęcia niestety nie mam, ale pokaże to najbardziej zbliżone - które znalazłam w internecie. Jedyny minus wózka. Ma nieskrętne koła - ale tak ludzie też sobie radzą. ;)

Wózek dla bobasa.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj