Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-02-16

Rzeczy dla dzidzi i podziękowania dla przyjaciółki.

Odwiedziła mnie Magdzia. Ta, która przywiozła mi mnóstwo ubrań i akcesoriów po swoim syneczku i przepiękny rożek dla maleństwa. Wpadła do mnie z kolejnym prezentem. Słodką pościelką dla naszej córeczki i... dwoma wspaniałymi rożkami. Rożki zobaczyła u naszej koleżanki, która z żalem chciała oddać je innej, bliżej nieznanej osobie mającej maleństwo. Magda, jak je zobaczyła, spontanicznie powiedziała "Jolu, dziś idę do Edytki, daj mi te rożki, to ja jej je dam". Jola się zgodziła, a ja tłumaczę sobie, że na pewno się ucieszyła, że rożki trafią jednak do znajomej osoby. ;) Oczywiście tego wieczorka napisałam do niej sms-ka z podziękowaniami. A teraz najważniejsze. Kilka słów do Ciebie, Magdziu. Ogrooomnie Ci dziękuję. Za wszystko. Za ubranka dla dzieciątka, matę edukacyjną, prześliczny rożek i pościel w misie. Za to, że pamiętasz o mnie cały czas. Że w momencie, kiedy słyszysz, że ktoś ma coś dla dzidziusia myślisz o mnie. Że w domu czekają mąż i synek, a Ty znajdujesz czas, by mnie odwiedzić, choć ja dawno u Ciebie nie byłam (boję się teraz takich podróży, wiesz, że jest słabiej, niż 10 lat temu z Kasią ;) ). A przede wszystkim dziękuję za Twoją przyjaźń. :))

Śliczna pościel od Magdzi

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Luty 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj