Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-01-26

Kolejny śliczny prezent dla naszego maleństwa

Kiedy moja córeczka nieco podrosła (miała 6 lat) mojej wspaniałej przyjaciółce Magdzi (nie tej o której pisałam wcześniej, ale równie cudownej) urodził się synek. Pożyczyłam jej to, co miałam po córci dla przyszłego dzieciątka, a mogło nadawać się dla chłopca, bo nasze drugie maleństwo było w dalszych planach, a jej te ciuszki i inne rzeczy dla niemowląt (śpiworek, zmiany pościeli, materac itp.) mogły się przydać. Wśród rzeczy, które użyczyłam M. znalazł się śpiworek, z grubym spodem. Był bardzo przydatny, szczególnie w pierwszych miesiącach życia naszej małej, kiedy jeszcze nie byłam pewna, że mogę ją odpowiednio utrzymać, gdyż jest taka malutka i krucha. Dzieciątko czuło się w nim bezpiecznie. Takie zalety śpiworka zauważyła też moja przyjaciółka. I ostatnio Magda ... przyszła do mnie w odwiedziny.... z prezentem. Kupiła przepiękny śpiworek dla naszej córeczki. Bardzo Ci za niego dziękuję, Kochana.

Kolejny prześliczny prezent dla maleństwa

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj