Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-03-01

Ebobas dołącza się do wyprawki. Dziękuję i gratuluję.

Mówiąc szczerze miałam taką cichą nadzieję, że uda mi się wygrać materacyk dla maleństwa. Czasem nawet ta nadzieja stawała się głośna, gdy rozmawiałam z siostrą lub 9-letnią córeczką. ;) Śledziłam na bieżąco wpisy przygotowań do powitania innych użytkowniczek i im bliżej było rozwiązania konkursu po miesiącu - tym więcej z dziewcząt wydawało mi się być godnymi rywalkami do materaca. Uratowało mnie chyba to, iż zbyt szybko nie szykowałam wyprawki po poprzednich, smutnych doświadczeniach i gdy wlazłam na stronkę ebobasa przygotowania ruszyły pełną parą. Serdecznie gratuluję wszystkim pozostałym dziewczętom nagród. Piszcie dalej... chętnie Was podczytuję i cieszę się z Waszych zdobyczy obejmujących przygotowania. Mam kilka typów mam, którym kibicuję w wygraniu materacyka w kolejnym miesiącu - powodzenia życzę wszystkim. :)) Ebobasie - pięknie dziękuję. Ilekroć będę kładła maleństwo do łóżeczka - będę pamiętała - skąd jest ten materacyk. W moich internetowych dążeniach do skompletowania wyprawki to jest najwspanialszy prezent, jaki mogłam otrzymać. Cała moja rodzinka bardzo się cieszy. Dziękuję! Dziękuję również za książeczkę "Zabawy z niemowlakiem" i 2 część płytki "Muzyka Bobasa", wygrane w konkursie blogowym. Płytki jeszcze nie słuchałyśmy ;) ale książka jest w moich rękach codziennie. To moje "dopełnienie" wyprawki, taka "wisienka na torcie". Teraz moje zabawy z maleństwem będą służyły jego wszechstronnemu rozwojowi. Ogromnie dziękuję za docenienie, miłe słowa i nagrody wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

"Wisienka na torcie". :)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj