Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-03-01

Ebobas dołącza się do wyprawki. Dziękuję i gratuluję.

Mówiąc szczerze miałam taką cichą nadzieję, że uda mi się wygrać materacyk dla maleństwa. Czasem nawet ta nadzieja stawała się głośna, gdy rozmawiałam z siostrą lub 9-letnią córeczką. ;) Śledziłam na bieżąco wpisy przygotowań do powitania innych użytkowniczek i im bliżej było rozwiązania konkursu po miesiącu - tym więcej z dziewcząt wydawało mi się być godnymi rywalkami do materaca. Uratowało mnie chyba to, iż zbyt szybko nie szykowałam wyprawki po poprzednich, smutnych doświadczeniach i gdy wlazłam na stronkę ebobasa przygotowania ruszyły pełną parą. Serdecznie gratuluję wszystkim pozostałym dziewczętom nagród. Piszcie dalej... chętnie Was podczytuję i cieszę się z Waszych zdobyczy obejmujących przygotowania. Mam kilka typów mam, którym kibicuję w wygraniu materacyka w kolejnym miesiącu - powodzenia życzę wszystkim. :)) Ebobasie - pięknie dziękuję. Ilekroć będę kładła maleństwo do łóżeczka - będę pamiętała - skąd jest ten materacyk. W moich internetowych dążeniach do skompletowania wyprawki to jest najwspanialszy prezent, jaki mogłam otrzymać. Cała moja rodzinka bardzo się cieszy. Dziękuję! Dziękuję również za książeczkę "Zabawy z niemowlakiem" i 2 część płytki "Muzyka Bobasa", wygrane w konkursie blogowym. Płytki jeszcze nie słuchałyśmy ;) ale książka jest w moich rękach codziennie. To moje "dopełnienie" wyprawki, taka "wisienka na torcie". Teraz moje zabawy z maleństwem będą służyły jego wszechstronnemu rozwojowi. Ogromnie dziękuję za docenienie, miłe słowa i nagrody wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

"Wisienka na torcie". :)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Październik 2017
PN WT ŚR CZ PT SO ND
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co było/jest/będzie dla ciebie najważniejsze przy wyborze imienia dla dziecka?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj