Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-01-24

BebiProgram - niespodzianka w skrzynce pocztowej.

Niespełna dwa miesiące temu zainteresowała mnie możliwość darmowego testowania różnych produktów. Zapisałam się na kilku stronach internetowych poszukujących testerów do różnorodnych kampanii i na bieżąco wypełniam ankiety na temat produktów, które chciałabym przetestować. Jeśli po wypełnieniu takiej ankiety producent będzie zainteresowany moim udziałem w kampanii - otrzymuję darmowe produkty do testowania. Później muszę tylko wypełnić ankietę, w której zdaję relacje z przeprowadzonych testów. Miałam już możliwość przetestowania: suplementu diety (właściwie testowała go moja 9-letnia córeczka) oraz wód perfumowanych Bi-es. Najpewniej jutro przyjdzie do mnie kolejna paczka - ze środkiem piorącym. Wiele radości sprawiają mi te testowania. :))

Przy szykowaniu wyprawki dla maleństwa też postanowiłam skorzystać z różnych internetowych promocji, m.in. zapisałam się do BebiProgramu na stronie https://www.bebiprogram.pl/

Otrzymałam przemiły upominek: opakowanie na dokumentację, w którym gromadzę m.in. bieżące badania dotyczące przebiegu mojej ciąży i zdjęcia usg oraz płytkę "Kołysanki instrumentalne" dla naszego maluszka. Ponad to ze strony internetowej BebiProgramu będę mogła pobrać e-book "Pierwsze chwile z dzieckiem", w którym znajdują się informacje m.in. o tym: "Jak przeprowadzić pierwszą kąpiel", "Jak pielęgnować pępowinę" i "Jak poradzić sobie z nawałem mlecznym".

Jeśli jesteście zainteresowane takim upominkiem zapraszam do BebiProgramu i pięknie dziękuję za przesyłkę firmie Nutricia. :))

Przesyłka z BebiProgramu

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj