Fotografia dziecięca

ocena:
drukuj  
Adres al. Poznańska
Miejscowość: 64-920 Piła
Województwo: wielkopolskie
WWW:
Opis skrócony: Studio fotografii dziecięcej. Sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce, ciążowe i rodzinne. Sesje wykonywane w studiu i w plenerze.
Usługi: - Studio fotograficzne

Pełny opis

Fotografia noworodkowa to jedna z najnowszych dziedzin fotografii, która podbija serca rodziców i zyskuje dużą popularność również w Polsce. Można powiedzieć, że jest to fotografia magiczna i wyjątkowa ponieważ w żadnym innym okresie dziecka nie da się zrobić tak wyjątkowych i wyróżniający się na tle innych zdjęć.

Jedynie do około czternastego dnia życia można ułożyć maluszka w niesamowite pozycje, które są dla niego jak najbardziej naturalne. Noworodki mają wrodzoną tendencję do przybierania pozycji embrionalnej, czują się najlepiej gdy ich ręce oraz nóżki są razem. Dzięki temu układanie ich na brzuszku w podkurczonymi nóżkami czy też zawijanie ich w malutkie kokony jest dla nich przyjemne. Profesjonalny fotograf noworodkowy wie i wyczuwa na ile może sobie pozwolić z danym maluchem, potrafi go uspokoić, utulić do snu i bezpiecznie ułożyć. Fotograf noworodkowy, który jest odpowiednio przeszkolony zapewni nam nie tylko piękne zdjęcia ale również komfort podczas sesji, poświęci dziecku tyle czasu ile tylko będzie trzeba aby wykonać dla rodziców piękne, pamiątkowe fotografie.

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 0/5 (opinii:0)
Ocena ogólna

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Inne miejsca w miejscowości Piła

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca