Czaty Osób

Archiwum czatów

 • Rozmowa z ekspertem od szczepień dr. n. med. Pawłem Grzesiowskim

  Grypa i szczepionki przeciw grypie sezonowej i pandemicznej (zwanej świńską lub meksykańską) to ciągle temat numer jeden. Mnożą się pytania: szczepić się czy nie? Kiedy będą dostępne szczepionki przeciw grypie AH1N1? Kto powinien się szczepić? Co z bezpieczeństwem? Przedstawiamy zapis czatu z ekspertem od szczepień.

  czytaj

 • Rozmowa z dr. Maciejem Rogalą, ekspertem medycyny estetycznej

  Codzienna pielęgnacja ciała, skuteczność profesjonalnych zabiegów, kosmetyki, możliwość poprawiania rozmaitych defektów urody - od zmarszczek wokół oczu po pociążowe rozstępy - to tylko niektóre tematy, poruszone podczas czatu portalu eBobas.pl z dr. Maciejem Rogalą, ekspertem medycyny estetycznej.

  czytaj

 • Rozmowa z dr. n. med. Pawłem Grzesiowskim, pediatrą, immunologiem, ekspertem od szczepień

  O odporności, problemach z często chorującymi maluchami, szczepionkach obowiązkowych i zalecanych z dr. n. med. Pawłem Grzesiowskim rozmawiali na kolejnym czacie użytkownicy ebobas.pl

  czytaj

 • Rozmowa z prof. dr. hab. med. Romualdem Dębskim, ginekologiem położnikiem

  W jakim wieku robi się badania prenatalne? Czy nadmiar kwasu foliowego może zaszkodzić dziecku? Czy lot samolotem w pierwszym trymestrze zagraża ciąży? Na tematy związane ze zdrowiem kobiety, staraniami o dziecko i ciążą rozmawialiśmy na czacie z naszym ekspertem, prof. dr. hab. med. Romualdem Dębskim, ordynatorem oddziału klinicznego Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

  czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj