powrót do bloga

rss wpisy: 73 komentarze: 16

Bez kawy :)

Wygląda na to, że będę mamą :):)

Utworzono: 2014-07-15

To już niedługo

 37 tc czyli już na kilka, kilkanaście dni Nasz Syn będzie po drugiej stronie brzuszka. W dalszym ciągu "ogarniam" dom, ale już trochę ze spokojniejszą głową. Podczas weekendu mój Mąż z Teściową odmalowali pokój, skręcili nowe mebelki. M umył okna i wyprał dywany :D istny sajgon zastałam po powrocie, ale zostało tylko uprzątnąć z góry i będzie czystko jak chciałam :) To naprawdę istotne. Porządek w domu przekłada sie trochę w moim wypadku na porządek w głowie. 

Spakowałam już też torbę do szpitala. Czeka grzecznie w szafie na swoją chwilę razem z ubraniem , w które się wbiję. Doklednie to, w którym jechałam do szpitala po Kamisię.

Nie mogę powiedzieć, że  nie mogę sie już doczekać. To jest trochę inne odczucie. Bardziej nie mogę uwierzyć, że wkrótce będę Mama dwójki Maluszków. Spoglądam na nowe łóżeczku w pokoju Dzieci i zastanawiam się ,czy to rzeczywiście możliwe :) 

Ciąża to wspaniały czas, w którym kobieta powinna czuć się wyjatkowo. Ta jest inna od poprzedniej, bo nie "cackam" się ze sobą i nie mam czasu na przeszukiwanie wujka google z każdą pierdoła i każdym "szczyknięciem". Kobieta w drugiej ciaży jest już w innym wymiarze;) To wyższa forma wtajamniczenia pozwalająca na wiekszy luz psychiczny, bo i świadomość jest większa. 

Jaki będzie mój Syn? Wyobrażam go sobie jako podobnego do mojego Brata. Mama mówi, że Kami ma mój charakter z dzieciństwa. Może do kompletu będzie mini kopia Pawełka? ;) No chociaż fajnie jakby odziedziczył coś po tacie hahha. 

Ostatnio dużo moich znajomych, bliskich spodziewa się Dziecka. Jest jakiś baby boooooom w mojej okolicy. Bardzo mnie to cieszy. Uwielbiam rozmawiac o dzieciach i chciałabym, żeby coraz wiecej osób było w "kręgu wtajemniczenia" ';) 

W tym tygodniu moje 26 urodziny, które najpierw będę świetować ze znajomymi w czwartek, a potem w sobotę z rodziną. Jak dotrawam, a powinna, to potem mam już zamiar tylko leżeć z nogami w górze i pachnieć ;)

Kamilka powtarza już każde słowo. Niektóre po swojemu, a niektóe bardzo wyraźnie typu "nóżki", "łapki", "szyszka", "Tatuś", "Dziadziuś" (z nacickiem na Ś;) ). Cieszy mnie ta moja mała rozrabiara niemożliwie. 

Już wie gdzie będzie spał Dzidziuś jak wyjdzie z brzuszka i nazywa go " Pempem" czyli pępek :) Oj zdziwi się zdziwi jak ten Pępek, z którym tak często nawiązuje kontakt przez brzuch pojawi się na swiecie.

Ja już jestem "zawalata". Zauważyłam zmiany w "zachowaniu brzucha". Do toalety biegam 4,5  razy w nocy, a w ciągu dnia nawet nie chcę liczyć. Mały juz napiera dosć mocno co czuję w okolicach kości ogonowej. Jego ruchy już też są coraz wolniejsze, ale i mocniejsze. Lekarz stwierdzil, że ostatenicze obstawia wagę ok 3200 kg.

No to czekamy :)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Lipiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
  • Avatar

    Kami (Kamila)

    Urodziny: 17.10.2012

    Imieniny: 31.5

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj