powrót do bloga

rss wpisy: 73 komentarze: 16

Bez kawy :)

Wygląda na to, że będę mamą :):)

Utworzono: 2014-03-19

niezłe zaskoczenie :)

W poniedziałek wybraliśmy się do lekarza. Na wizytę czekałam bardzo podekscytowana, bo wiedziałam że jest duża szansa, że dowiemy się co tam ukrywa mój brzuszek. No i tak też się stało:)

Chociaż Dzidziuś był odwrócony pozycji sporo zasłaniajającej ;) to lekarz powiedział, że jest prawie pewien, tak na 80% że to CHŁOPCZYK :):):)

Ale szok. Niby coś tam przypuszczałam, ale i tak raczej bardziej byliśmy przekonani o tym, ze to będzie kolejna córeczka. I mi i M. śniło się tego samego dnia, że urodziła się dziewczynka, a tu taka  niespodzianka:)

Jestem mega podekscytowana i fajnie jakby to przypuszenie lekarza potwierdziło się na następnej wizycie. Do tej pory nie miliśmy nawet wybranego imienia dla chłopca, ale już mamy i tak mój Mąż ostatecznie zdecydował, że zamiast Karolci będzie Krzyś :)

Wiem, że czekają mnie nowe wyzwania, bo opieka nad chłopcem różni się od opieki nad dziewczynką. Będziemy musieli zrobić mały remont pokoju. Ale fajnie :)

Kamilka jest kochana. Tuli się do brzucha i pokazuje gdzie jest dzidziuś. Jak pytamy ją jaką bęzie siostrą to wyciąga rączki do góry i staje na palcach co oznacza, że będzie starszą/dużą siostrą.

Chłopczyk będzie ciekawą odmianą. Kamila to żywe srebro, wszędzie jej pełno. To taki mądry mały rozrabiaka, który wie czego chce. Może Krzyś będzie przeciwieństwem takim spokojnym przytulakiem? tak się często zdarza. Ale nie miałabym nic przeciwko temu,żeby mieć dwóch rozrabiaków, którzy nakręcają się pomysłami co tu napochać.

Mama udziela mi już powoli wskazówek jak postępować, żeby Dzieci czuły się równoprawnymi członkami rodziny, żeby nie były o siebie zazdrosne. Będziemy musieli poświecić dużo pracy, zeby Kamilka nie czuła się pokrzywdzona:)

Swoją drogą wszystkie "objawy" na córkę i syna wyczytane z internetu nie potwierdzają się.

Przy Kamili jadłam kwaśne, miałam ładną cerę i włosy czyli to co mówią o przyjściu na świat chłopca. A teraz mam ochotę głównie na słodycze, moja twarz pokryta jest wypryskami jak u gimnazjalistki, a włosy pięknością nie powalają.Internety internetami, a ja będę miała SYNA :)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Avatar

    Kami (Kamila)

    Urodziny: 17.10.2012

    Imieniny: 31.5

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj