Możesz nauczyć się od swoich dziecio wiele więcej,aniżeli one nauczą się od ciebie.Poprzez ciebie poznają świat,który już przeminął,ty w nich natomiast odkrywasz świat,który właśnie się rodzi.

Utworzono: 2013-11-30

Wpadka świętego Mikołaja epizod 2

Pamiętacie Wpadkę Mikołaja sprzed trzech lat ?

https://ebobas.pl/blog/maria1980/wpadka-swmikolaja-41/4053

 

Otóż rok temu także Mikołaj miał Wpadkę ...Dzielę się nią z wami ku przestrodze ;)

Odkąd  Wiktoria zaczęła "coś podejrzewać",uzgodniliśmy z mężem,że aby uniknąć wpadki podczas rannego podkładania prezentu będzie przebierał się za Mikołaja,zjadał ciastko i wypijał mleko,a potem idzie spać.

Jak dotąd żadna z córek go nie przyłapała...ale tamtego roku rano Wiktoria obudziła mnie i kazała iść do pokoju,gdzie zazwyczaj stały prezenty.Patrzę ,a tam mój mąż w przebraniu Mikołaja śpi w fotelu z pilotem w ręce,a Anastazja spogląda na niego Wielkim, Radosnym, Zaskoczonym, Rozanielonym wzrokiem.Oczywiście roześmiałam się na ten widok,co obudziło Mikołaja.Wstał jak oparzony,sprawdził czy broda na miejscu i powiedział tylko "HOHOH-zaspałem,muszę lecieć z prezentami do innych dzieci"pogłaskał małą i większą i poleciał do drzwi...a Anastazja nie potrafiła wydusić z siebie słowa..taka była zachwycona,że Mikołaj spał w fotelu.(nawet prezenty nie były wtedy ważne,ale ciepły fotel,w którym spał Mikołaj)...

Oczywiście mąż potem wytłumaczył się tym,że był po nocce i już po wyłożeniu prezentów na chwilę zasiadł na mleko i ciastko oraz program w tv ..i w tej błogiej chwili zastała go Anastazja,która teraz wspomina jak głośno chrapie Mikołaj....

Tak ,bo pzrecież my pomocnikami mikołaja najlepszymi (no dobra najsprytniejszymi)chyba nie jesteśmy ,ale przecież się staramy :)

W tym roku żadnych niespodzianek się nie spodziewamy....Chyba ;)

A mam Cię:)

Komentarze

  • laska | 30-11-2013 23:11:25 | zgłoś naruszenie

    O kurczaki:) Moi synkowie też by chcieli zastać tak Mikołaja:) W ubiegłe święta mieli okazje w końcu osobiście odbierać prezenty od NIEGO a jak mieli usiąść an kolanie to ogólny sprzeciw był:) Za to mama skorzystała:) Ha, ha:)

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Możesz nauczyć się od swoich dzieci o wiele więcej, aniżeli one nauczą się od ciebie. Poprzez ciebie poznają świat, który już przeminął, ty w nich natomiast odkrywasz świat, który właśnie się rodzi.
Luty 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj