Możesz nauczyć się od swoich dziecio wiele więcej,aniżeli one nauczą się od ciebie.Poprzez ciebie poznają świat,który już przeminął,ty w nich natomiast odkrywasz świat,który właśnie się rodzi.

Utworzono: 2013-11-15

Testujemy Oral-b Professional Care 500

Jakiś czas temu dostałam się do grupy testerów szczoteczki elektrycznej Oral-b Professional Care 500.

Testy trwają już drugi tydzień ,także zdanie mam już solidnie wyrobione.Teraz chciałabym podzielić się nim z Wami kochane.

Najpierw zacznijmy od desingu .Bardzo,bardzo atrakcyjnie prezentuje się na półeczce w łazience...Smukła linia,przyjemne jasne kolory -połaczenie bieli z błekitem.Wyglada o niebo lepiej niż szczoteczki manualne upchniete w plastikowy ,bądź szklany kubek.Taki powiew nowoczesności i funkcjonalności w mojej łazience :)

Co do efektu mycia zębów tą sczoteczką to jestem bardzo zadowolona,ba nawet bardziej niż zadowolona.Uczucie "czyściejszych zębów"towarzyszy już od pierwszego uzycia.Zęby są bielsze,wszelkie przebarwienia znikają,można tez odczuć ,że są gładsze.Mało tego po umyciu nalot na zębach nie pojawia sie po kilku godzinach tak jak to miałam ze starą manualną szczoteczką,Główna cecha szczoteczki ProfessionalCare 500 to system ruchów 3D, który pozwala czyścić zęby w trzech płaszczyznach równocześnie. To sprawia ,że delikatne włosie szczoteczki ma dostęp do każdej powierzchni i czyści saranniej niż manualna.

Szczoteczka ORAL-B to także król walki z płytką nazębną ,która stanowi prawdziwy problem większoci z nas.To ona sprawia,że zęby się psują.Szczoteczka pracuje w rytm dwóch ruchów.Ruchy pulsacyjne delikatnie obluzowują płytkę nazębną a ruchy oscylacyjno- rotacyjne ją usuwają. W ten sposób nasze zęby i dziąsła są jeszcze bardziej zdrowe.Wykorzystuje 20000 ruchów pulsacyjnych, które obluzowują płytkę bakteryjną, oraz 7600 ruchów oscylacyjnych.Oral-b usuwa płytkę nazebną ,podczas gdy manualna szczoteczka tylko czyści,chociaż smiało moge sie pokusic o stwierdzenie ,że manualne usuwaja ,ale niestety szkliwo...

Gdy rozmawiam o szcoteczce czesto słysze obawy typu "boje się ,że za mocno nacisnę i podrażnię dziąsła",Nic z tego ,to nie wiertło.Oral-b jest zaopatrzony w czujnik siły nacisku ,który nie pozwala na "zbyt silne szcotkowanie.Zatrzymuje on ruchy pulsacyjne i wtedy już wiemy ,że był to zbyt silny nacisk.Sto procent bezpieczeństwa!

Kolejna innowacyjnośc to sygnalizator czasu mycia zębów ,który odmierza czas 2 minut,rekomendowanych przez dentystów.Co wazne te dwie minuty podzielone są na 4 pólminutki.Po każdych 30 sekundach ,czuje się "przerwane ruchy" to znak ,że ćwiartka szczęki została umyta i można przejść do kolejnej.Czyż to nie doskonałe rozwiązanie dla "zaspanych mam",które myjąc zęby przysypiają ?:)Po dwóch minutach szcoteczka na dłuzszą chwile przestaje działać ,by zasygnalizowac "Już są czyste ;) ".

Szczoteczka jest akumulatorowa,co oczywiście daje nam wygodę ,ładujemy indukcyjna ładowarką ,nie bawimy się w "baterie",które wyczerpac się moga wszędzie i w każdym momencie.Szczoteczka posiada wskażnik naładowania baterii,która nie pozwoli nam "przespać " jej rozładowania(Gdy jest naładowana światełko świeci na czerwono ,gdy rozładowana mruga czerwone światełko)Rozladowac ją nie jest łatwo.Spokojnie starcza na 7 dni

Szczoteczka posiada wymienne końcówki !

Końcówka Oral-B Precision Clean (standardowa),

Końcówka Oral-B Sensitive (bardzo delikatna)

Końcówka Oral-B ProWhite (wybielająca)

Końcówka Oral-B Interspace(do trudno dotępnych miejsc),

Końcówka Oral-b Kids (dla dzieci),

Końcówka Oral-B Orthodontic (dla noszących aparaty ortodentyczne)

Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Główka szczoteczki przy używaniu przez 4 minuty dziennie powinna wystarczyć na ok. 90 dni.

Jeśli chodzi o mnie ,moją rodzinę i wieksza grupę moich znajomych ,którzy także przetestowali to ta szczoteczka na prawdę jest cudem techniki.Skutecznie zwalacza płytkę nazębną ,wybiela zęby ,doczyszcza.Moje dzieci garną się do mycia zębów jak nigdy .Nie znalazłam w niej żadnych złych stronSame plusy!.

Zatem w ostatnim już zdaniu chciałam Wam gorąco polecic zakup tego cuda.Zdrowe zęby to przecież podstawa.

Nasza nowa pomoc dentystyczna

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Możesz nauczyć się od swoich dzieci o wiele więcej, aniżeli one nauczą się od ciebie. Poprzez ciebie poznają świat, który już przeminął, ty w nich natomiast odkrywasz świat, który właśnie się rodzi.
Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj