Możesz nauczyć się od swoich dziecio wiele więcej,aniżeli one nauczą się od ciebie.Poprzez ciebie poznają świat,który już przeminął,ty w nich natomiast odkrywasz świat,który właśnie się rodzi.

Utworzono: 2014-03-13

Testujemy kapsułki Vizir

Jakiś czas temu dostałam do przetestowania kapsułki Vizir Orginal Fresh.

Muszę przyznać ,że zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Pozytywne wrażenie.

Oczywiście jako matka dwójki dzieciaków mogłam idealnie przetestować jego działanie na na prawdę trudne plamy i te nowe i stare. Idealnie sobie poradziły z plamami z soku ,trawy ,błota i farbek.Pozostawiając idealną biel i żywe kolory.

Kapsułki te są uniwersalne czyli nadają się zarówno do kolorów jak i do bieli.I jest to wielki plus ponieważ możemy uzyskać snieżną biel przy tym zachowując żywe kolory. Zachowanie bieli i żywych kolorów to podstawa schludnie wyglądających ubrań ,więc Vizir tą innowacyjną formułą przebija wszystkie produkty dostępne na rynku.

Dozowanie także jest tu tak proste , wrzucasz kapsułkę do bębna ,wrzucasz pranie i ...po wszystkim :) Koniec z proszkiem ,który nie jednokrotnie rozsypał się po drodze , wsypało się go za dużo ,ewentualnie za mało.Kapsułka idealnie się rozpuszcza ,nie ma więc mowy o tym ,by zobaczyć jej pozostałości na np.czarnych ciuchach .Rozpuszcza się nawet w niskich temperaturach,więc spokojnie możemy prać każdy rodzaj tkaniny :)

Opakowanie jest bardzo wygodne i poręczne, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.Bardzo ładnie prezentuje się w łazience.Kapsułki Vizir mają bardzo ładny zapach,który długo utrzymuje się na upranych rzeczach.Ważną cechą opakowania jest to iż nie przepuszcza wilgoci i światła dzięki czemu nasze kapsułki nie kleją się .

Są też bardzo wydajne i jedna mała pomarańczowa kapsułka idealnie radzi sobie z górą prania.

Uwaga!Prostota użycia sprawia,że nawet mąż bardziej ochoczo zabiera się do prania :)

Pranie z kapsułkami jest łatwiejsze,szybsze i skuteczne.

vizir.jpg

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Możesz nauczyć się od swoich dzieci o wiele więcej, aniżeli one nauczą się od ciebie. Poprzez ciebie poznają świat, który już przeminął, ty w nich natomiast odkrywasz świat, który właśnie się rodzi.
Luty 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj