Wszystko co mnie cieszy i smuci. Czyli to czym chciałabym się z Wami podzielić o mojej rodzince.

Utworzono: 2013-11-07

Już na swoim:)

       Oj kiedy dojdziemy do ładu, to ja nie wiem:) Ale jesteśmy już w naszym domku, po przeprowadzce, tylko jeszcze z bałaganem. Większość już ułożona, ale jeszcze jest sporo rzeczy do ułożenia. Choćby w łazience nic nie jest ułożone, bo chcemy kupić mebelki do łazienki i wtedy dopiero się wszystko poustawia. A do tego czasu wszystkie kosmetyki, środki czystości i do higieny oraz cała resztą stoi w miskach i miseczkach, hi, hi:) Ogólnie to cała nasza przeprowadzka poszła dosyć sprawnie, nie ma to jak pomoc rodziny:) Kurcze, bez naszych pomocników byśmy się zacharowali:) A tak nam pomogli i poszło raz dwa. 

 

     A teraz kilka słów o Ksawku i jego nowej szkole. Więc od poniedziałku chodzi do nowej szkoły, ma nowych kolegów i koleżanki, nowych nauczycieli i w ogóle jest wszystko nowe. Choć  to mama, czyli ja przeżywa to bardziej niż syn, bo syn już pierwszego dnia się zaaklimatyzował i zakumplował z jednym kolegą. Pani przyjęła go bardzo sympatycznie, dzieciaki też zresztą i to nie tylko z jego klasy. Po tych kilku dniach synka w nowej szkole już widzę różnice pomiędzy tamtą starą szkołą a obecną. Są rzeczy, które mi tutaj odpowiadają, ale są i takie które mi się nie podobają i moim skromnym zdaniem, w starej szkole było pod niektórymi względami lepiej. Ale cóż, nie ma się na co oglądać, bo trzeba się oswoić z obecnymi realiami i z obecną szkołą. A najważniejsze, żeby to Ksawery dobrze  się czuł i dawał sobie radę w nauce.  

 

     A i tak chłopcy sa mega zadowoleni z naszego domku i przede wszystkim z podwórka i ogrodu. Już nieeby iść na plac zabaw, tylko ubierają się i wychodzą przed dom. Ale mi sie to podoba:) Szkoda tylko, że teraz takie nieciekawe, deszczowe pogody są. Ale to przeczekamy i potem bedziemy korzystać z zabaw na świeżym wiejskim powietrzu:)

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama 3 wspaniałych chłopaków oraz rosnącego w brzuszku Bąbelka :) W tym roku rodzina nam się powiększy :)
Wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj