rss wpisy: 5 komentarze: 0
 • Utworzono: 2013-06-25

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  coraz bliżej celu

  Witam, ostanio mało dzieliłam się swoimi doświadczeniami ale muszę przyznać, że rezultaty odchudzania są u mnie coraz bardziej widoczne. Czuje się duzo lepiej, mam wrażenie, że lepiej wyglądam. Musiałam zdecydowanie ograniczyć posiłki i więcej się ruszać- i jest dobrze!

 • Utworzono: 2013-05-21

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Odchudzania ciąg dalszy

  Dieta pełną parą została u mnie przerwana przez chorobę- okropna angina...i to w najpiękniejszą pogodę. Przez dwa tygodnie uziemiłam się w domu, właściwie w łóżku, także cale odchudzanie diabli wzieli... prawie całe. Muszę przyznać, że te suplementy miają jakieś działanie, na pewno nie chce się tak jeść. Ale czekam na pełne uzdrowienie i wracam do pracy nad sobą. Muszę stracić kilogramy, które wróciły jak bumerang przez okres chorobowy....

 • Utworzono: 2013-04-30

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  dieta

  Kilka słów o moich postępach: stosuję suplementy xl-s medical od jakiegoś tygodnia, do tego staram sie utrzymywac dietę ( ale niezbyt regorystycznie). Aktywnośc fizyczna to spacery z moim synkiem. Jak narazie zrzuciłam 1 kg. Ciężko określić czy to zasługa tabletek czy diety czy tylko chwilowe wahanie wagi. Efektów ubocznych czy jakichkolwiek odczuwalnych skutkow stosowania tabletek narazie nie zaobserwowałam. Jak tylko coś realnie ruszy na mojej wadze na pewno napiszę.

 • Utworzono: 2013-04-17

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  po pierwszej wizycie...

  Już jestem po pierwszym spotkaniu z lekarzem. Dowiedziałam się odwiecznej prawdy, że bez diety i aktywności fizycznej to nic nie zdziałam:-( Oczywiście suplementy mają pomagać w odchudzaniu. Także od dzisiaj zaczynam, muszę założyć dzienniczek odżywiania, gdzie będę zapisywać wszystko co jem. Lekarz zalecił mi dietę max. 1400 kcal dziennie. Mam się skupić na tym co jem a nie ile zjadam.

  Zgodnie z jego opinią, zdrowa osoba, stosująca taką dietę i jakiekolwiek ćwieczenia powinna chudnąć od 0,5-1 kg na tydzień. W moim przypadku ćwieczenia to będą spacery z maluszkiem. Pod koniec tygodnia powinnam otrzymać tabletki xl-s medical i wtedy " kuracja" zaczyna się na dobre:-) Dopytywalam również o jego opinię na temat tych wspomagaczy i on twierdzi, iż są one w pelni naturalne i, że się nie wchłaniają do organizmu dlatego są bezpieczne i nie spodziewa się żadnych skutków ubocznych.

 • Utworzono: 2013-04-12

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Zaczynamy:-)

  Witam Wszystkie Mamy,

  Udalo mi się dostać do grona testerek w ramach konkursu na odchudzanie z xl-s medical, co mnie bardzo zaskoczylo ale niezmiernie się cieszę. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się pozbyć tych " pozostałości" po ciąży:-)

  Bardzo jestem ciekawa całego programu i moich rezultatów, oby nie zabrakło mi zapłatu, ktorego jak narazie mam bardzo dużo!

  Trzymajcie kciuki....

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Jestem 29 letnią mamą Michałka. To moje pierwsze niecierpliwie wyczekiwane dzieciątko.
Październik 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 • Avatar

  Słoneczko (Michał)

  Urodziny: 19.10.2012

  Imieniny: 29.9

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj