Z przedszkola, pracy, spaceru codziennie wracamy do siebie. Chłopcy, mama, tata. Jest ciepło.

Utworzono: 2010-01-30

Styczeń dla nas był ciepły:)

Mateuszek wygonił cygankę...

 

 

...tak nazywam choinkę, która w przebraniu naprawdę przypomina urodziwą dziewczynę w czerwonej obszernej kiecce, obwieszoną bogatymi, złotymi łańcuchami, koralami. Co rok nas odwiedza:). Puste miejsce natychmiast zastąpiło łóżeczko i komoda Mateuszka. Jeszcze go nie ma a już rozporządza;).

 

Bartoszek też rządzi:) w żłobku. Impreza za imprezą: najpierw Dzień Babci i Dziadka z poczęstunkiem i filiżanką herbatki dla babć. Dzieci wykonały piękny występ z tańcami, graniem na łyżkach i śpiewem. Barti śpiewał tylko "na na na", talent po tacie odziedziczył raczej ;) :)). Po tygodniu znów impreza: prawdziwy bal karnawałowy z kostiumami! Bartoś na szczęście dał się przebrać w żłobku pani, bo w domu tylko wyjął i schował swój kostium;). A był przebrany za Noddiego. Strój miał szyty specjalnie na tę okazję, wyglądał zabawnie :)). Mój Noddy przyniósł od Mikołaja wielką pakę słodyczy, których połowy jeszcze w życiu nie smakował hehe. Pojedliśmy :D.

 

I tak czekalibyśmy sobie spokojnie na luty, gdyby nie konieczność bądź co bądź krótkiej, ale mało przyjemnej mojej wizyty w szpitalu. Dokładnie nie wiem, co powodowało ból , który jeszcze przypomina o sobie co jakiś czas. Mam nadzieję, że antybiotyk nie szkodzi Mateuszkowi:).

 

Tata nasz Mateuszkowi pomógł meble swoje przestawić,  wieczory organizują mu Bartoń, skoki narciarskie i piłka ręczna:)). No i mamę gbmdarecką teeeeeż czasem przytuli;).

 

A ja bloga w styczniu zaczęłam.

 

Styczeń dla nas był ciepły:).  

Karnawałowy żłobkowo Noddy :)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Lubię witać ciepło:).
Maj 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj