Z przedszkola, pracy, spaceru codziennie wracamy do siebie. Chłopcy, mama, tata. Jest ciepło.

Utworzono: 2010-01-30

Styczeń dla nas był ciepły:)

Mateuszek wygonił cygankę...

 

 

...tak nazywam choinkę, która w przebraniu naprawdę przypomina urodziwą dziewczynę w czerwonej obszernej kiecce, obwieszoną bogatymi, złotymi łańcuchami, koralami. Co rok nas odwiedza:). Puste miejsce natychmiast zastąpiło łóżeczko i komoda Mateuszka. Jeszcze go nie ma a już rozporządza;).

 

Bartoszek też rządzi:) w żłobku. Impreza za imprezą: najpierw Dzień Babci i Dziadka z poczęstunkiem i filiżanką herbatki dla babć. Dzieci wykonały piękny występ z tańcami, graniem na łyżkach i śpiewem. Barti śpiewał tylko "na na na", talent po tacie odziedziczył raczej ;) :)). Po tygodniu znów impreza: prawdziwy bal karnawałowy z kostiumami! Bartoś na szczęście dał się przebrać w żłobku pani, bo w domu tylko wyjął i schował swój kostium;). A był przebrany za Noddiego. Strój miał szyty specjalnie na tę okazję, wyglądał zabawnie :)). Mój Noddy przyniósł od Mikołaja wielką pakę słodyczy, których połowy jeszcze w życiu nie smakował hehe. Pojedliśmy :D.

 

I tak czekalibyśmy sobie spokojnie na luty, gdyby nie konieczność bądź co bądź krótkiej, ale mało przyjemnej mojej wizyty w szpitalu. Dokładnie nie wiem, co powodowało ból , który jeszcze przypomina o sobie co jakiś czas. Mam nadzieję, że antybiotyk nie szkodzi Mateuszkowi:).

 

Tata nasz Mateuszkowi pomógł meble swoje przestawić,  wieczory organizują mu Bartoń, skoki narciarskie i piłka ręczna:)). No i mamę gbmdarecką teeeeeż czasem przytuli;).

 

A ja bloga w styczniu zaczęłam.

 

Styczeń dla nas był ciepły:).  

Karnawałowy żłobkowo Noddy :)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Lubię witać ciepło:).
Marzec 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj