Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2014-11-09

Urodzinowo

 Kilka dni temu Kacperek skończył 5 lat.

Do przedszkola dostał cukierki,żeby poczęstować dzieci

Ale dzisiaj było miniprzyjęcie.Nie robimy żadnych kinderbalów,ale staramy się,by co roku dzieco miało jakiś swój szczególny dzień.W pewnym momencie to się skonczy pewnie,tak jak u starszaków /mieli do czasów podstawówki; ale kolejne  przyjęcie to za rok,na 18stkę pierworodnego/. TORT.Sama zamawiałam ,ale rok temu miał od cioci.I dziś też.Od chrzestnej. Na mini przyjęcie dotarła więc chrzestna z chłopakiem,babcia z dziadkiem i wujek z Wojtkiem. Synek zdmuchnął świeczki,które przygotowała ciocia,ale mama dorzuciła jeszcze jedno-z cyferką 5,i wyszło ,jakby synek kończył lat...10...   Słodki poczestunek, rozmowy w miłym gronie...   Na koniec próba zdjęć ...chciałam robić zdjecie z chrzestną /okazja była,obowiązek też.../ Śmiechu było co nie miara... Kacper podszedł do cioci,ustawił się do zdjecia,a tu zonk...Obok pojawił się Wojtek...I on chciał być na zdjęciu.Żadna próba perswazji nie wchodziła w grę.Musi i już.No to zrobione zostało całej trójce...Na szczęście udało sie i takie co w planach było.Śmialiśmy się wszyscy i w takich nastrojach się rozstaliśmy. Było miło, Kolejne za rok...                      

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Lipiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj