Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2013-11-29

Nie odpuszczają nas choróbska

Najpierw córka kasłać zaczęła,katar z nosa poszedł,pochodziła z nim do szkoły,aż wreszcie 3 dni w domu przesiedziała,by się pdokurować,mimo to dalej kaszle...Potem pierworodny zaczął źle się czuć w drodze do szkoły,wrócił wiec do domu,lekarza zaliczył,aż mu ekg zrobiła bo w klatce piersiowej go bolało,na szczęście się okazało zwykłą,niewielką infekcją zakończoną dwudniowym zwolnieniem lekarskim.Potem męza łamać zaczęło,a w sobotę u najmłodszego pojawił się od razu mokry kaszel.Poszedł co prawda do przedszkola,ale gdy go odbierałam i zapytałam o jego kaszel,potwierdzili,że kaszle nieciekawie.Na wszelki wypadek we wtorek w domu został,ale gdy na noc gorączka się pojawiła,w środę pojechałam z nim do lekarza. I dobrze zrobiłam,bo w oskrzelach coś usłyszała,na antybiotyku się skończyło,i w aptece pół stówki zostawiłam.Ale co tam,zdrowie ważniejsze.

 

 

No to wczoraj ja do pracy znowu,lecz niestety tym razem mnie coś wzięło.Ledwo dzień przesiedziałam,i postanowiłam dziś się podkurować,polopirynkę wzięłam i z katarem walczę.Na szczęście odrobina lepiej niż wczoraj,tylko ten nos zatkany...Ale w tym tygodniu w kratkę pracuję,niestety,ale co tam,zdrowie ważniejsze,nic na siłę...   Leczymy się więc po domowemu,weekend przed nami. Moze sie uda...hm...     

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj