rss wpisy: 6 komentarze: 1
 • Utworzono: 2016-04-08

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Najlepsza podwórkowa zabawa

  Gdy zaczęłam chodzić do szkoły na przerwach, a także po lekcjach na podwórku wśród dziewczynek panowała moda na granie w gumę. Ile było tego skakania. Najpierw guma na wysokości kostek, potem kolanka i dla mistrzń  pośladki a nawet guma na wysokości pasa. Pamiętam gdy mama kupiła mi gumę do skakania. Była pomarańczowo - czarna, świetnie się na niej skakało. Wtedy dzieci miały więcej czasu popołudniami,  mniej zajęć dodatkowych i telewizji ogladało sie zdecydowanie mniej. A komputery były tylko w nielicznych domach. Tak więc podwórko to była atracja. Niesety jak to z czasem bywa mamy, babcie ciotki zaczęły nam wmawiać, że skakanie w gume jest niezdrowe dla nóg, bo robią żylaki i tak my zaczełyśmy szukać innych zainteresowań, a skakanie w gumę zostało tylko wspomnieniem.

 • Utworzono: 2013-11-05

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Testownie Atoperal Baby - podsumowanie

  Produkty Atoperal Baby bardzo mnie zaskoczyły i to w bardzo pozytywnym znaczeniu. Po ich zastosowaniu skóra mojego malucha jest naprawdę zdrowa, nie ma na niej oznak wysuszenia, a wręcz przeciwnie jest zdecydowanie bardziej gładka i nawilżona. Testowaliśmy emusje do ciała i krem, emusja świetnie się sprawdziła i na pewno zostanie z nami na dłużej. Łatwo się ja nakłada i sprawia, ze skóra wygląda z każdym dniem coraz lepiej. Krem natomiast świetnie goi wszelkie podrażnienia i delikatnie  nawilża skórę, chroniąc przed dalszymi podraznieniami. Marka Atoperal Baby na pewno zostanie na dłużej w pielęgnacji naszego maluszka, mamy też zamiar przetestować inne produkty Atoperal Baby. 

 • Utworzono: 2013-10-28

  Kolejne spotkania z Atoperal Baby

  Już kończymy prawie drugi tydzień testowania emusji i kremu Atoperal Baby. Emusja stosowana po kąpieli na skórę mojego maluszka działa rewelacyjnie, natłuszcza jego skórę, sprawie że jest delikatna i miękka i co najważniejsze wszelkie podrażnienia zniknęły. Niestety na policzkach malucha dziś znów pojawiły się podrażnienia, więc krem będziemy teraz używac częściej i być może doczekamy się pozytywnych rezultatów.

 • Utworzono: 2013-10-22

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Po pierwszym tygodniu testów

  Za nami pierwszy tydzie testów z Atoperal Baby. Jestem pod wielkim wrażeniem emusji do ciała. Stosujemy ją zawsze po kąpieli i pierwszymi rzultatami jej stosowania przez tydzień jest miękka i zdecydowanie bardziej przyjemniejsza skóra w dotyku. Krem stosujemy na twarz jak na razie zdecydowanie złagodził podrażnienia. Mam nadziję, że kolejne dni przyniosą kolejną poprawę stanu skóry.

 • Utworzono: 2013-10-15

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Czas na testowanie

  Wczoraj dostaliśmy przesyłkę z Atoperal Baby, a więc już pierwszy dzień testowania za nami.  W naszej przesyłce znalazła się Emusja do ciała oraz Krem. Mój maluch od razu był zaciekawiony tym co dostaliśmy i zaraz pomagał w odpakowaniu produktów. Po pierwszych testach już polubiliśmy Emusje do ciała i Krem, ponieważ mają  fajny, delikatny zapach, a po kąpieli Emusja fajnie nawilża skórę malucha. Natomiast Krem stosujemy na bardziej podrażnioną skórę. A teraz będziemy sprawdzać jakie rezultaty przeniesie stosowanie w/w produktów.

 • Utworzono: 2013-10-08

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  I my testujemy Atoperal Baby

  Dziś niespodziewanie dowiedziałam się, że mój maluch będzie miał możliwość przetestowania nowych produktów Atoperal Baby. Jasiek, bo o nim mowa i ja nie możemy się doczekać testów. Mamy nadzieję, że będzie to dla nas nowe, fajne doświadczenie, a co najważniejsze być może znajdziemy idealne produkty do pielęgnacji skóry maluszka. Teraz z niecierpliwością czekamy na przesyłkę.

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Kwiecień 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 • Avatar

  Janek (Jan)

  Urodziny: 06.05.2012

  Imieniny: 28.6

 • Avatar

  Antek (Antoni)

  Urodziny: 10.07.2014

  Imieniny: 13.6

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj