powrót do bloga

rss wpisy: 9 komentarze: 14

Poczynania młodej mamy

O tym, jak to jest być matką mając zaledwie 21 lat :)

Utworzono: 2015-02-19

Mendelsona marsz...

Wieeelkimi krokami zbliża się nasz ślub kościelny. 08.08.2015- najpiękniejsza data w naszym życiu <3 Jak każda kobieta uwielbiam przygotowania do ślubu. Wydaje mi się, że to wymarzona praca dla mnie. O tak, spełniłabym się jako organizatorka wesel. Szkoda, że w Polsce nie są popularne takie zajęcia, bo byłabym pierwszą chętną do zorganizowania komuś wesela.

No ale jak na razie skupiłam się na organizacji naszego wesela. Moja ostatnia, największa jak do tej pory przyjemność to wybór sukienki. Oj naprzymierzałam ich się mnóstwo. Przemierzałam salony ślubne i wertowałam wieszaki, ale w każdej sukni czegoś mi brakowało. Jedna miała koronkę, ale nie miała srebra, które uwielbiam. Innej, ze srebrem, brakowało koronki. Salonów do zwiedzenia robiło się coraz mniej a ja coraz bardziej denerwowałam się, że pójdę do ślubu nago :)

Ale znalazłam! Najpiękniejszą suknię na świecie. Kiedy tylko włożyłam ją na siebie, wiedziałam, że była mi przeznaczona. Czułam się, jak gdybym zakochała się po raz pierwszy, Miała wszystko, urok, szyk, elegancję i leżała na mnie idealnie. Zauroczyła mnie totalnie, pierwszy raz poczułam się jak prawdziwa księżniczka, Wyobraziłam już sobie dzień ślubu, już wiem, że dzięki tej sukience będę wyglądać idealnie, tak jak chciałam. Może to dziwne, ale kiedy szuka się sukni na wesele, to możesz przymierzać ich milion, ale kiedy założysz tę właściwą czujesz motylki w brzuchu, po prostu wiesz, że to ta. Tak jak z mężczyzną :)

Moja mała wielka przyjemność poprawiła mi humor na cały dzień. Wielka ulga pczuć, że suknia już jest wybrana i szyje się specjalnie dla mnie :) Teraz biorę się za zaproszenia i wybór dodatków.

 

Dodaję zdjęcie z moich sukiennych poszukiwań, oczywiściej TEJ sukni nie ma na zdjęciu :)

page.jpg

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jasiowa mama na pełen etat :)
Luty 2023
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
  • Avatar

    Rogalik (Jan)

    Urodziny: 15.09.2014

    Imieniny: 24.6

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj