powrót do bloga

rss wpisy: 36 komentarze: 7

Moje dorastanie

Jestem Dean i bardzo lubię się śmiać. Będę tu opisywać moje codzienne życie i zdobywane umiejętności :)Posiadam też osobno założonego bloga o tej samej treści: http://mojedorastanie.blogspot.co.uk/Wsz ystko co piszę tam, piszę i tu :)

Utworzono: 2013-01-01

Święta? Nowy Rok?

 24 Grudnia:

Mama mnie dziś wieczorem zaskoczyła! Tak się ładnie ubrała i tyle jedzonka postawiła na stół. Tata też wyglądał super - nawet ja zostałem ubrany w takie dziwne, śmieszne spodnie z szelkami! I potem Usiadłem na krzesełku i nawet mama włączyła mi na chwilkę bajeczkę! Potem mama z tatą podzielili się takim białym czymś co mam nazywała opłatkiem i zasiedli do stołu. Zjedli dosyć szybko bo nawet nie zdążyłem porządnie pomarudzić... . Potem szybko mnie ubrali i zabrali do wujka. To brat taty. Ale co to brat to ja nie wiem. Choć mama mówi czasami, że będę miał brata albo siostrzyczkę kiedyś. obaczymy co to będzie.

U wujka pobawiłem się troszkę no a na stole było ciasto! Dużo ciasta! Mama zawsze mi mówi, że będę kiedyś jadł takie coś i mi będzie bardzo smakowało! Ostatnio bardzo mnie interesuje jedzenie bo ja już dostaje takie coś! Tylko niestety to inaczej wygląda, bo takie paćkowate trochę. Ale smaczne no!

25 Grudnia:

Tata z mamą wzięli mnie na imprezę do innego wujka. Ale przedtem byłem u mojej cioci koleżanki, z którą uwielbiam gadać i dostałem książkę! Taką z bajeczkami! Mama! Będziesz mi w domku czytać!

No, na imprezie dużo ludzi się zjechało ale fajnie było, bo wszyscy mnie chyba na rękach mieli. Uwielbiam jak zwracają na mnie uwagę. A potem poszedłem spać i niewiele więcej pamiętam.

26 Grudnia:

Siedzieliśmy w domku. Wszystko było jak dawniej, tylko, że mama wciąż mówiła, że to są jeszcze święta. Dziwne to.

31 Grudnia/ 1 Stycznia:

Ale mnie coś obudziło! Takie Łubudu! Nie, nie płakałem. Jestem dzielnym chłopczykiem! Mama z tatą stali przy łóżeczku z kieliszkiem w ręku i życzyli mi szczęśliwego nowego roku. A c to ten nowy rok? Nie wiem. Ale wiem co to to Łubudu. To fajerwerki! Już jedne takie przeżyłem. No nic. Chcę butlę i spać.

KOMENTARZ MAMY: Zapisek jest w postaci dzienniczka, bo nie było czasu by cokolwiek napisać. Pierwsze święta z maluchem były cudne. Nigdy nie czułam takiej ekscytacji i radości. A sylwester? Magiczny, mimo iż spędzony w domu. Będę jeszcze długo wspominać ten czas, zwłaszcza, że synuś dziś, w Nowy Rok nauczył się czegoś nowego i bardzo ważnego. ( o tym będzie następna notka ). Oby tak dalej.

A dla Was wszystkich spóźnione, ale szczere życzenia:

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

Komentarze

  • patinka89 | 01-01-2013 22:58:03 | zgłoś naruszenie

    To Fajnie :)
    Dla Mnie też były wyjątkowe :P . Bo też pierwsze święta z Małym :D .

    To czekam na kolejny wpis :)
  • renia123mala | 02-01-2013 07:11:54 | zgłoś naruszenie

    Wzajemnie, najlepszego dla Was i synusia. U mnie święta pod znakiem choroby...

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama słodkiego synka.
Październik 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj