powrót do bloga

rss wpisy: 36 komentarze: 7

Moje dorastanie

Jestem Dean i bardzo lubię się śmiać. Będę tu opisywać moje codzienne życie i zdobywane umiejętności :)Posiadam też osobno założonego bloga o tej samej treści: http://mojedorastanie.blogspot.co.uk/Wsz ystko co piszę tam, piszę i tu :)

Utworzono: 2013-04-23

Podróż i ośmiornica

 Mama mówi, że się zapuściliśmy bo dawno nic nie opowiadałem. Nie wiem co to znaczy się zapuścić ale wiem, że byłem tak zajęty nowymi wyzwaniami, że nie było nawet czasu poopowiadać! Tyyyle się działo!

Pewnej nocy mama z tatą zaczęli hałasować. W salonie było mnóstwo toreb i plecaków, mama coś pakowała a tata gdzieś co chwilę z tymi torbami wychodził. Potem posadzili mnie w krzesełko do jedzenia i dali kaszki. Ale bardzo rano było!!! Mamo ja mam tak rano kupkę robić? Bo ja zawsze po kaszce robię... Ale mi się nie chce... . Po jedzonku ubrali mnie i zapakowali do samochodu. Tam mnie rozebrali jak w domu. W ubranku zwykłym a nie w kombinezonie byłem! A w samochodziku było ciepełko i wygodnie. Poszedłem spać. Obudziłem się jak już słoneczko było na niebie. A my wciąż jechaliśmy! Mama się do mnie uśmiechała i się ze mną bawiła. Opowiedziała mi, że jedziemy do babci! Do tej ze skype! Ale fajnie.

Dojechaliśmy w końcu do pociągu i mama opowiedziała mi, że będziemy jechać pod wodą! Pociąg pod wodą! A potem znowu będziemy jechać! Z przerwami na kupkę i na jedzonko!

 

Dobrze, że dostałem od mamy moją ośmiornicę o bym się nudził! Jest  śmieszna i smaczna!!!

 

KOMENTARZ MAMY:

Nie pisałam tak długo bo działo się naprawdę wiele, zwłaszcza w życiu mojego małego szkraba. Wpisy teraz będą pojawiać się znacznie częściej, ponieważ jest naprawdę sporo do nadrobienia! Poniżej zdjęcia synka w czasie podróży ( z Anglii do Polski ). Dzięki Bogu za ośmiornicę, bo to mnie ratowało ja mały marudził.

(zaznaczam, że synek w czasie drogi nie jechał w jednej pozycji - siodełko ma regulowane nawet do pozycji prawie leżącej - były bardzo częste postoje i rozciąganie się )

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama słodkiego synka.
Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj