powrót do bloga

rss wpisy: 36 komentarze: 7

Moje dorastanie

Jestem Dean i bardzo lubię się śmiać. Będę tu opisywać moje codzienne życie i zdobywane umiejętności :)Posiadam też osobno założonego bloga o tej samej treści: http://mojedorastanie.blogspot.co.uk/Wsz ystko co piszę tam, piszę i tu :)

Utworzono: 2012-12-21

Jedzonko?

 Ostatnio widziałem jak mama z tatą wkładają sobie coś do buzi i ruszają ustami. Nazywają to jedzeniem. Jest o tyle ciekawe, że nie mogę oderwać wzroku. A dacie spróbować? O tego tu, miąska jak mi powiedziałaś mamo. A jak pachnie! Ja już bym to sobie pomymłał. A co pijecie? Mleczko? Hmmm, ale ono dziwny kolor ma! I czemu do góry idą takie bąbelki? Tak, musimy porozmawiać! Ja też chcę coś takiego jeść!

Po paru dniach od rozmowy, mama była ze mną u tej pani co mnie na wadze kładzie - cokolwiek to jest. I ta pani powiedziała, że mama może powoli mnie zacząć karmić! Od kaszki ( znowu nic nie wiem! ). To miąsko będzie? Hura!!!

Obudziłem się w łóżeczku na drugi dzień a tam mama stoi ze śliniaczkiem w ręce. O co chodzi? Będziemy jeść? Posadzili mnie rodzice w moim ulubionym trzęsiadełku i założyli śliniak. Potem mam podeszła do mnie z taką czerwoną miseczką. A w miseczce łyżeczka! Będzie amku! Tata stoi nad mamą i mnie nagrywa. No co tam raz mogę im dać się nagrać, bo przecież będę zajęty czymś innym. O! Idzie pierwsza łyżeczka! Ale czemu to nie wygląda jak miąsko? Mnmnmnmn. Ej to nie kurczaczek! To jakaś papka podobna do mojego mleczka! Wypluję. Hmm? Druga łyżeczka? Mamo ty naprawdę chcesz, żebym to zjadł? Ale... No dobrze, zrobię to dla ciebie! Ale tylko raz! O!

KOMENTARZ MAMY: Synek ma tylko cztery miesiące ale po rozmowie z położną stwierdziłyśmy, że powoli możemy, zwłaszcza, że synek karmiony mm. Na kaszkę zareagował jak widać wyżej ale z dnia na dzień idzie mu lepiej. Jada ją już już na tyle długo, że odważyłam się mu dać kaszkę o smaku bananowym. I tu była pełna aprobata. Powoli dostał też łyżeczkę jabłuszka. Nie jest uczulony i smakuje. Jutro marchewka ( po trzech dniach od jabłuszka ). A synek jak widzi czerwoną miseczkę to aż podskakuje i uśmiech jest od ucha do ucha :) Mam ci ja szczęśliwe dziecko.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama słodkiego synka.
Wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj