powrót do bloga

rss wpisy: 82 komentarze: 70

AntZ

...aby utrwalić wszystkie ważne wydarzenia w życiu mojego bobaska

Utworzono: 2013-03-13

Dobranoc

Antoś przestał mieć problemy ze snem. Potrafi (tak jak dziś) iść sam położyć się do łóżka i zasnąć. Sam sobie też czyta bajki na dobranoc. Czasami czyta mi, jak go poproszę. Wymyśla tam po swojemu. Zazwyczaj wtedy bierze książeczkę, gdzie są same zwierzątka i w kółko tylko widzi kotki. A dziś powiedział pierwszy raz do mnie: "dobranoc", oczwiście po dziecięcemu, ale bez problemu zrozumiałam. Potrafi też już powiedzieć "przepraszam" a więc bardzo trudne słowa. Jestem dumna z mojego synka. A jak mówię do Natusia: "baba", to Antoś mnie poprawia: "nie baba, ciapcia".

Dziś byliśmy z Antosiem u ortopedy. Ma stopy płasko-koślawe. Był bardzo grzeczny. Podszedł do lekarki, jak go prosiła. Przeszedł się tu i tam. Na koniec z uśmiechem zrobił "papa" i nawet nie spieszyło mu się z wyjściem.  Zaleciła ćwiczenia - stawanie na paluszkach. Kupiliśmy mu też kapcie. Pociechy z tego Antosia ostatnio jest bez liku. Składa proste zdania z dobrze znanych sobie słów. Np. "idziemy domu, mama nie ma, jest zimno, idziemy domu" (jak czekał z babcią na klatce na dole).

Natuś nadal jest grzecznym bobaskiem. Waży 8650g. Masakra. Kupiłam mu bluzkę na 86. Choć niby mierzy 68 cm. Mało śpi w ciągu dnia. Ale na noc zasypia nawet o 19. I śpi do 6-7. Budzi się bardzo często w nocy, ale podyda cyca i śpi dalej. Skończył już pół roczku a jest głównie na piersi. Miałam kończyć karmienie w tym okresie. Ale co poradzić, jak z niego taki cycuś. Zobaczymy jak to będzie. Daję mu owoce ze słoika, zjada prawie cały na raz. Zjada kaszki 120ml. Ale wszystko starcza na 2 godziny. Dlatego wygląda, jak wygląda :P Po tatusiu. Tatuś też był papuśny w jego wieku, a teraz .. marzy, żeby przytyć 2 kg. 

Co raz mniej intymności przez ten Internet. Za kilkanaście lat moje dzieci będą miały pretensje do mnie, że w internecie jest cała historia o tym jak robiły w pieluchy... Ludzie o sobie wszystko wiedzą, bo się chwalą wszystkim w internecie. Nawet tu już można zalogować się przez fb. Masakra.

Natek z Chrzestnym Karolem i Natalią

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Ukochanego mężczyznę spotkałam w 2007 roku i to wtedy zaczęło się moich 7 szczęśliwych lat. W 2008 oświadczył mi się w miejscu, w którym się poznaliśmy. W 2009, po niespełna 2 latach, byliśmy już małżeństwem. Kupiliśmy mieszkanie. A kiedy już się nim nacieszyliśmy, postanowiliśmy zrobić kolejny krok. W maju zaszłam w ciążę, a owocem naszej miłości jest śliczny Antoś. Kochamy Cię synku!
Styczeń 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj