rss wpisy: 8 komentarze: 0

Atoperal Baby

Testowanie Atoperal Baby
 • Utworzono: 2013-12-01

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Podsumowanie testu Atoperal Baby

  Kosmetyki Atoperal Baby spełniły absolutnie swoją funkcję,znakomicie poprawiły stan skóry mojego dziecka.Stała sie ona delikatna ,nawilżona,zniknęły chropowate i łuszczące się miejsca.Polecamy go wszystkim naszym znajomym.

 • Utworzono: 2013-11-21

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Atopera Baby-naszym przyjacielem

  Z każdym dniem skóra mojego dziecka jest lepiej nawilżona i odżywiona, podrażnienia zniknęły. Zauważyłam ,że skóra jest bardziej elastyczna. Produkty ,które otrzymałam do testowania spełniły swoją rolę bez zarzutu. Jestem zdecydowanie na TAK z Atoperal Baby. Dla mnie to nr 1 jeśli chodzi o pielęgnację ciała mojego dziecka .Już zakupiliśmy piankę i szampon. Dziękujemy za możliwość przetestowania.
 • Utworzono: 2013-11-07

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Kąpiel tylko z Atoperal Baby

  Stosowanie pianki i emulsji Atoperal Baby przynosi widoczne rezultaty,po kąpieli skóra mojego dziecka jest zdecydowanie delikatniejsza,nie widać już strupków i rozdrapanych swędzących ranek.Podrażnione miejsca widocznie złagodniały,skóra jest nawilżona.Emulsja również spełnia swoje zadanie,synek pomaga przy smarowaniu ,zaraz po kąpieli woła gdzie jest jego kremik,sam smaruje nóżki.Nie wyobrażam sobię kąpieli bez Atoperal Baby.

 • Utworzono: 2013-10-21

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Jesteśmy zadowoleni

  Po kilku dniach kąpieli szczerze stwierzam iż jestem bardzo zadowolona  z produktów Atopeal Baby.Emulsja do ciała jest fantastyczna,bardzo prezyjemnie pachnie,co prawda jest tłusta ale świetnie się wchłania ,ma lekką konsystencję,poprzez co odpowiednio nawilża skóre,ppodrażnienia  widocznie złagodniały.Ani pianka ani emulsja nie wywołały reakcji alegricznych na skórze mojego dziecka.Emulsja nie pozostawia śladu na ubrankach .

 • Utworzono: 2013-10-16

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Pierwsza kąpiel za nami

  Jesteśmy po pierwszej kąpieli ,synek sam rozpakował piankę do mycia Atoperal Baby 250ml.Od razu spodobało mu się opakowanie,uśmiechnięty kangurek z maluszkiem.Mi spodobała sie aplikacja za pomocą pompki,prosta ,bez udziwnień,nie wymagająca wysiłku.Bez problemu wydobywam odpowiednią ilość pianki.To nasz pierwszy kosmetyk w formie panki.Kąpiąc synka najpierw zwilżyłam jego ciałko wodą,następnie nałożyłam piankę i delikatnie masowałam.Spłukałam  synka pod strumieniem wody.Po wyschnięciu skóra  dziecka stało się delikatna i miękka w dotyku,nie idealnie gładka .Nie mniej jednak widoczna jest poprawa.Kosmetyk ten ma bardzo przyjemny lekki zapach,który szybko sie ulatnia.Pianka nie podrażniła skóry mojego dziecka,ale znakomicie ją nawilżyła i złagodziła podrażnione miejsca.

  Po pierwszym zastosowaniu jestem bardzo zadowolona.

   

   

   

 • Utworzono: 2013-10-15

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Atoperal Baby jest już z nami

  Wczoraj zawitał do nas listonosz z paczką,razem z synkiem zaglądamy do niego ,a w środku Emulsja do ciała i Pianka do mycia Atoperal Baby.Jestem bardzo zaskoczona i szczęsliwa,już nie mogę się doczekać pierwszej kąpieli z Atoperal Baby,jak sucha i szorstka skóra mojego dziecka zareaguje na Atoperal Baby,czy pozwoli odpocząć skurze,ulży ,czy skóra stanie sie głądka,milion pytań mnie nurtuje.Z niecierpliwością będę przygotowywać kąpiel.

 • Utworzono: 2013-10-10

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  O chorobie synka

  Mój synek choruje na atopowe zapalenie skóry odkąd skończył 4 m-ce. Odziedziczyły problemy skórne po mnie. Jest pogodnym i rezolutnym chłopcem nie mniej jednak choroba ta jest dla niego uciążliwa i męcząca. Skóra jest sucha i swędząca, często łuszczy się i jest mocno podrażniona. W okolicach łokci i pod kolanami, również na buzi jest najwięcej plam, które Filipek rozdrapuje.Czekamy na Kosmetyki Atoperal Baby z niecierpliwością,jestem ciekawa ich działania.
 • Utworzono: 2013-10-08

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Miłe zaskoczenie z Atoperal Baby

  Dziś z rana miła niespodzianka,dostałam e-maila z informacją ,ze zakwalifikowałam się do testowania Atoperal Baby.Bardzo się cieszę i już czuję ulgę ,że pomoże ona skórze mojego dziecka,czekam z niecierpliwością na produkty

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Styczeń 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 • Avatar

  Oluś (Oliwier)

  Urodziny: 23.02.2005

  Imieniny: 27.5

 • Avatar

  Fifi (Filipek)

  Urodziny: 27.06.2010

  Imieniny: 1.5

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj