Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-02-27

Kompletujemy wyprawkę z "Radą Mam".

Bardzo pragnę polecić wszystkim obecnym i przyszłym mamusiom, w ramach gromadzenia wyprawki - odwiedzenie strony http://radamam.pl/ na której można wygrać kosmetyki Nivea dla maluszków. Co ciekawe - kosmetyki otrzymuje każda osoba, która zbierze odpowiednią ilość punktów za swoją działalność w Radzie Mam. I tak: - na początek dostajemy 5 punktów za rejestrację w serwisie i 5 za zapisanie się do newslettera, - za wzięcie udziału w konkursie foto i konkursie wyprawkowym należy nam się po 2 punkty, a jeśli nasze zdjęcie lub wypowiedź zostaną wyróżnione zyskujemy dodatkowe 30 punktów, (mnie się to nie udało), - za dodawanie porad dotyczących ciąży, wychowania dzieci itp., które my same znalazłyśmy w internecie, również możemy dostać punkty. Jednak tylko za te porady, które zatwierdzą położne. Nie jest to łatwe zadanie, bo można dodać 5 porad dziennie, a zdarza się tak, że na 20 porad wysłanych przez nas do moderacji - zaliczone zostaną tylko 3. Ja jednak uparta koza jestem i wymyśliłam sobie, że uzbieram w ten sposób 100, a później 150 punktów, by otrzymać naprawdę spore zestawy kosmetyków Nivea. Jestem zarejestrowana na tej stronie od 22 stycznia i ze 2 dni temu otrzymałam wiadomość, abym podała dane do wysyłki, gdyż należy mi się pierwsza paczka od Rady Mam. Cieszę się bardzo. Jak ją otrzymam na pewno się tym z Wami podzielę. Teraz jednak wytrwale dążę do zdobycia pułapu 150 punktów, bo wówczas moja paczka z kosmetykami dla dzieciątka będzie jeszcze większa. Polecam wszystkim. To są nagrody gwarantowane i nie ma w tym żadnej ściemy. Spotkałam się na różnych blogach z mamami, które zdobyły te paczki. Trzeba tylko wiele wytrwałości i samozaparcia, gdyż nie jest łatwym zadaniem - trafić na przydatną poradę, której jeszcze w serwisie nie ma. Konkurs trwa do 6 kwietnia, a ja uczestnicząc w akcji niewiele ponad miesiąc uzyskałam prawo do pierwszej paczki, więc szansa na zdobycie nagrody jest. Zachęcam! Gdyby tak zgromadzić samemu całą wyprawkę - to można zbankrutować. ;D

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Marzec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj