Atrybut Event & Art

ocena:
drukuj  
Adres Irysowa 12/7
Miejscowość: 80-177 Gdańsk
Województwo: pomorskie
WWW:
Telefon: 512661710
Opis skrócony: Jesteśmy Agencją, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji wydarzeń artystycznych, kulturalnych, rozrywkowych i muzycznych dla dzieci.
Usługi: - Inne

Pełny opis

Jesteśmy Agencją, która dzięki swej różnorodnej ofercie i wieloletniemu doświadczeniu, spełnić może Państwa najśmielsze oczekiwania. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wydarzeń artystycznych, kulturalnych, rozrywkowych i muzycznych. Współpracujemy ze znanymi artystami, zespołami muzycznymi, kabaretami, konferansjerami, ludźmi teatru i estrady.

Według naszej filozofii, w każdym miejscu można zrobić imprezę, która przyciągnie całe rodziny. Festyny, dni miast, pikniki, Dzień Dziecka, imprezy świąteczne lub okolicznościowe a może teatrzyk w szkole lub przedszkolu? Stawiamy czoło wszelkim wyzwaniom.

Mamy mnóstwo energii i pomysłów. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Nade wszystko cenimy sobie uczciwość, rzetelność, doskonałą jakość i oryginalność oraz miłą atmosferę współpracy, którą może potwierdzić wielu naszych dotychczasowych kontrahentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku niejasności pozostajemy do Waszej dyspozycji. Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 0/5 (opinii:0)
Ocena ogólna

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Inne miejsca w miejscowości Gdańsk

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca