Okno na Warszawę

ocena:
drukuj  
Adres Zytnia 16
Miejscowość: 01-014 Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW:
Opis skrócony: Inicjatywa non-profit mająca na celu promowanie najciekawszych osób oraz instytucji, którym Warszawa nie jest obojętna.
Usługi: - Inne

Pełny opis

Jest nas czworo. Pochodzimy z różnych stron Polski, ale połączyła nas jedna pasja – Warszawa. 22 października 2011 roku przeprowadziliśmy pierwszą edycję „Okna na Warszawę” – imprezy, którą często zwykliśmy określać jako wydarzenie: „dla tych, którym Warszawa jest nieobojętna”. Po dużym sukcesie 1. edycji „Okna na Warszawę” doszliśmy do wniosku, że na tym nie koniec, że właśnie to chcemy robić – pisać o naszym mieście, bacznie je obserwować i pokazywać z jak najlepszej strony. Stworzyliśmy angażujący czytelników blog oraz aktywny profil na Facebooku, gdzie poruszamy różne aspekty życia miejskiego, historii Warszawy, architektury, kultury i życia codziennego. Ponadto, angażujemy się w projekty zaprzyjaźnionych inicjatyw np. współorganizowaliśmy imprezę „Jaś i Małgosia” z Muzeum Neonów, zorganizowaliśmy cykl wykładów dla kawiarni Przystanek MDM, a w trakcie EURO 2012 byliśmy organizatorem eventu dla dziennikarzy firmy Canon.

Ponadto od 2012 r. organizujemy plebiscyt na Budynek Przyjazny Warszawie, w którym wyróżniamy deweloperów szanujących przestrzeń miejską Warszawy i jej mieszkańców. Jesteśmy również autorami Warszawskiej Mapy Skojarzeń, która powstała w wyniku sondy przeprowadzonej wśród naszych czytelników i stanowi zapis luźnych, często zaskakujących skojarzeń z konkretnymi dzielnicami.

Nasze działania w 2013 r. zostały zauważone i docenione – zostaliśmy wyróżnieni nominacjami w plebiscycie na najciekawszą inicjatywę warszawską Śledź Warszawski 2013 oraz w plebiscycie Patriotycznie Zakręceni Mazowieckiego.

Działamy intensywnie przez cały rok – z finałem podczas corocznych edycji Okna na Warszawę. Aktualnie pracujemy nad programem kolejnej – czwartej już odsłony wydarzenia, która odbędzie się 10 maja 2014 r. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o szczegółach dotyczących imprezy.

Jesteśmy otwarci na współpracę! Jeśli Warszawa jest Ci bliska, jeśli robisz coś ciekawego – napisz do nas.

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 0/5 (opinii:0)
Ocena ogólna

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Inne miejsca w miejscowości Warszawa

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca