Ludoteka Roszada

ocena:
drukuj  
Adres Rzymska 23, Warszawa, Polska
Miejscowość: 03-976 Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW:
Telefon: 794604181
Opis skrócony: Ludoteka Roszada jest miejscem gdzie czas upływa szybko podczas wspólnych gier i zabaw. Tutaj dzieci mogą czuć się bezpiecznie, prawie jak w domu. Zapraszamy wszystkich: dzieci i dorosłych
Usługi: - Sala zabaw

Pełny opis

W Ludotece każdy: amatorzy gier oraz Ci, którzy przygodę z grami dopiero zaczynają, znajdą swoje miejsce. Ta przestrzeń będzie animowana przez jednego lub kilkoro animatorów, którzy wyjaśnią zasady gier. Możecie wybrać gry, które wprowadzają element współzawodnictwa, w których musicie pokonać przeciwników lub takie, które wymagają wspólnego działania. Gry stwarzają szansę na prawdziwe bycie razem.

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 5/5 (opinii:0)
Ocena ogólna Toaleta dla dzieci
Miejsce do bawienia się dla dziecka Zorganizowana opieka nad dziećmi
Wnętrze urządzone z myślą o dzieciach Lokal wyłącznie dla niepalących
Teren ośrodka, hotelu ogrodzony i strzeżony

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Komentarze

  • | | zgłoś naruszenie  

    Rola gier planszowych w rozwoju dziecka: O zaletach gier planszowych wypowiadało się już wiele autorytetów. Są oni zgodni, że zabawy tego typu odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu i rozwoju dziecka. Pobudzają do myślenia, uczą strategii wygrywania i trudniejszej sztuki przegrywania. Sprawiają dziecku radość, zmuszają do zapamiętywania i logicznego myślenia, zapoznają z liczbami, a więc doskonale wpływają na rozwój intelektualny. Gry planszowe odgrywają niezastąpioną rolę w nabywaniu umiejętności nawiązywania kontaktów społecznych. Grając z rodzeństwem lub rodzicami, dziecko uczy się kontrolować emocje, dystansować wobec porażek i przeżywać radość zwycięstwa w taki sposób, by nie pogrążać pokonanego przeciwnika w rozpaczy. Gry przyczyniają się do rozwijania dziecięcego myślenia i kształtowania umiejętności współdziałania z drugą osobą.

Inne miejsca w miejscowości Warszawa

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca