DEKEA

ocena:
drukuj  
Miejscowość: 30-838 Kraków
Województwo: małopolskie
WWW:
Telefon: 532 499 375
Opis skrócony: Projektujemy i produkujemy fototapety, dekoracyjne okleiny meblowe, naklejki na meble, tapety graficzne, panele szklane, rolety okienne. Projekty przygotowujemy GRATIS. Działamy od 2011 roku.
Usługi: - Inne

Pełny opis

Tapety ścienne, okleiny meblowe, panele szklane, rolety Dekea często oparte na indywidualnych projektach stają się ozdobą mieszkania, nietuzinkowym i unikatowym elementem wystroju.

Oferta Firmy Dekea skierowana jest do osób dla których wnętrze w którym przebywają stanowi część tożsamości, jest sposobem wyrażania siebie. Czasami wystarczy zmienić jeden mebel, powiesić interesującą grafikę czy odmienić ścianę w naszym mieszkaniu aby dotychczas mało interesujące wnętrze nabrało nowego charakteru.
Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób wyjątkowy i indywidualny. Projektowanie grafik to nasza pasja, nasze hobby - dlatego jeżeli wybrana przez Ciebie, wykadrowana grafika nie spełni Twoich oczekiwań możesz zwrócić się do nas - a my zaprojektujemy unikatową grafikę specjalnie dla Ciebie.

Specjalizujemy się w dekorowaniu przestrzeni biurowych oraz sal przedszkolnych (żłobków, klubów malucha)- więcej na ten temat tutaj:
https://www.dekea.pl/pl/strona/dekoracje-dla-szkol-przedszkoli-i-zlobkow ,

https://www.dekea.pl/pl/strona/aranzacja-przestrzeni-biurowych-ukosnik-firm

Ekologia i zdrowie - Posiadamy CERTYFIKATY potwierdzające bezpieczeństwo naszych wydruków dla zdrowia!

Okleiny meblowe Dekea, naklejki na meble, tapety, fototapety oraz rolety okienne produkujemy stosując najbardziej ekologiczną na świecie technologię druku – druk lateksowy. Zastosowany w wydrukach lateks syntetyczny jest bezwonny, nietoksyczny, nie powoduje reakcji alergicznych. Wydruk nanoszony jest na ekologiczne media za pomocą ploterów lateksowych firmy Hewlett Packard.

Ze względu na swoje ekologiczne właściwości jest najbardziej wskazany do wykorzystania w biurach, przedszkolach, restauracjach, hotelach, szpitalach, budynkach użyteczności publicznej, jak również w naszych domach - (w pokojach dziecięcych).

Obok zalet związanych z ochroną naszego zdrowia wydruk ten zapewnia znakomitą jakość - wysoką rozdzielczość i wierność kolorystyczną, odporność na ścieranie i blaknięcie. Tusz lateksowy przygotowany jest na bazie wody, a nie organicznych, szkodliwych dla zdrowia rozpuszczalników jak solwent – to sprawia, że jest w 100% degradowany i bezpieczny dla naszego zdrowia.

W procesie utrwalania termicznego woda odparowuje bezzapachowo i nieszkodliwie, pozostawiając na powierzchni nośnika lateksową błonę z osadzonym wewnątrz pigmentem. Dzięki swojej strukturze może być nanoszony przez sprawdzony system głowic HP DesignJet z precyzją bliską ploterom fotograficznym.

Zastosowanie pigmentów pozwala szacować trwałość wydruków na okres do 10 i więcej lat.

Dekea stosuje szyfrowane połączenia SSL. Jest to całkowite zabezpieczenie wszystkich Państwa danych osobowych i płatniczych, haseł dostępowych oraz informacji handlowych podawanych na stronach WWW.

Zapraszamy na www.dekea.pl

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 0/5 (opinii:0)
Ocena ogólna

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Inne miejsca w miejscowości Kraków

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca