Wyspa Czarów - Twoje dziecko bohaterem bajki

ocena:
drukuj  
Adres Umińskiego
Miejscowość: 03-984 Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW:
Telefon: 881 428 881
Opis skrócony: "Kopciuszek", "Pinokio", "Brzydkie kaczątko". W tych klasycznych bajkich to Wasze dziecko wymienione z imienia staje się najlepszym przyjacielem tytułowego bohatera

Pełny opis

Wydawnictwo Wyspa Czarów przedstawia bajki personalizowane, czyli takie, w których to Twoje dziecko jest bohaterem opowiadania. W naszej ofercie znajdą Państwo klasykę czytaną i opowiadaną od lat, jak: „Kopciuszek”, „Pinokio” czy „Brzydkie kaczątko”.

W tych klasycznych bajkach to Wasze dziecko, wymienione z imienia, staje się najlepszym przyjacielem tytułowego bohatera, a cała akcja toczy się w Waszej miejscowości. W bajce występuje również najlepszy przyjaciel dziecka, a nawet można zaprosić do niej prawdziwą babcię. Na pierwszej stronie książki możesz zamieścić indywidualną dedykację wraz ze zdjęciem.

Wyobraź sobie minę Twojej pociechy, kiedy dowie się, że ktoś napisał bajkę specjalnie dla niej, a ona sama bierze w niej aktywny udział!

Oprócz wartości edukacyjnej, jaką niewątpliwie jest czytanie, nasze książki dają radość i uśmiech kiedy dzieci słyszą swoje imię w prawdziwej bajce

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 0/5 (opinii:0)
Ocena ogólna

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Inne miejsca w miejscowości Warszawa

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca