Kolażowa Strefa Makulatury

Adres: Pl. Grzybowski 12/16
Miejscowość: 00-104 Warszawa, woj. mazowieckie
Rozpoczęcie: 15.07.2017 12:00
Zakończenie: 15.07.2017 15:00
Wstęp: wolny
Obowiązują zapisy: nie
Organizator: Pardon, To Tu

Zrobić coś z niczego, to jest … COŚ! Podczas warsztatów tworzymy takie COŚ wg własnych pomysłów z odpadów, bawiąc się przy tym przednio. Robienie kolażu jest bardzo proste, a może być również świetną zabawą i doskonale wpływa na rozwijanie kreatywności. Nie trzeba umieć rysować, żeby tworzyć swoje własne obrazkowe światy. Robienie kolaży to wielki kolorowy bałagan, papierowe żarty z posklejanych zdjęć i twórcza zabawa!… to jest COŚ! Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spróbować pracy w wielu technikach i materiałach pochodzących z odzysku.

Projekt Kropka w kropkę powstał z chęci podzielenia się kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:)

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona!

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy!

Szukaj w Informatorze

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca