Piszą dla nas

Avatar

Małgorzata Urbańska

Fotografka, designerka i stylistka. Podróżniczka kulinarnych smaków, tradycji i kultur. Największą wartość w jej życiu stanowi rodzina. Dla portalu ebobas.pl pisze o modzie i o kuchni.

 • Poradnik: w co się ubrać w ciąży

  Co zrobić, żeby w ciąży czuć się komfortowo, być w dobrym humorze i ładnie wyglądać? Ubieraj się tak jak lubisz i wybieraj zdrowe materiały. Nie rezygnuj z tego, co modne.

  czytaj

 • Francuskie naleśniki Marcina Janosa Krawczyka

  Zawsze chciałem mieć dzieci, ale dopóki nie poznałem Karoliny nigdy nie byłem pewny z kim chcę je mieć. A w momencie, w którym podczas pierwszego spotkania poczułem zapach Karoliny, wiedziałem, że jest to kobieta, z którą pragnę mieć dziecko - opowiada Marcin Janos Krawczyk.

  czytaj

 • Dzieci reżysera "Testosteronu" przepadają za sałatką z pomelo

  Słyszałem wiele teorii i poglądów na temat tego, jak wychowywać dzieci i z większością z nich się nie zgadzam - mówi Tomasz Konecki.

  czytaj

 • Moda ciążowa

  Na szczęście w zapomnienie odeszły już czasy, kiedy rynek oferował ciężarnym stroje przypominające worki w rozmiarze XXL. Powstało wiele marek specjalizujących się w odzieży ciążowej. Nawet słynni projektanci szyją z myślą o przyszłych mamach, które dziś mogą być w ciąży bardzo atrakcyjne i uwodzicielskie aż do dnia porodu.

  czytaj

 • Stroje gwiazd ekranu w ciąży

  Czy sławne brzuszki są skrzętnie chowane czy ostentacyjnie podkreślane?

  czytaj

<img src="/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Przyjazne miejsca