rss wpisy: 5 komentarze: 0
 • Utworzono: 2013-11-07

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  to może jeszcze jedno;-)

   

 • Utworzono: 2013-11-07

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  i jeszcze foto w tym temacie;-)

   

 • Utworzono: 2013-11-07

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  O tym, jak Atoperal został naszym przyjacielem

  Wprawdzie czas przewidziany na testowanie dobiegł końca, jednakże wiem już na pewno, że Atoperal zostanie z nami na dłuuugo. Zarówno emulsja do ciała, jak i emulsja do kąpieli, sprawdziły się znakomicie. Zosia śpi o wiele spokojniej, a co za tym idzie, jest pogodna i radosna, a skórę ma gładziutką i dobrze nawilżoną. Starszą córcię równeż zaczęłam pielęgnować kosmetykami Atoperal Baby i efekty już są widoczne. Dlatego też chciałam ogromnie podziękować za możliwość testowania tychże kosmetyków, które z całym przekonaniem będę polecała wszystkim znajomym mamom:-)

 • Utworzono: 2013-11-02

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  O tym, jak Atoperal zdemaskował mamę

  Już prawie trzy tygodnie testowania Atoperalu za nami, i cóż? Ano wszystko się wydało. A co się wydało? A to, jak niedokładna jest mama! Skóra Zosi jak jedwab gładziutka na brzuszku, pleckach, rączkach i nóżkach, za to boczki i stópki ciągle trochę szorstkie! (normalnie jak na reklamie nie powiem czego). Dziękuję Atoperalku za zdemaskowanie moich "niedoróbek" - od dziś będę smarować Zosię bardziej dokładnie, tym bardziej, że naocznie przekonałam się o skuteczności Atoperalu :-)

 • Utworzono: 2013-10-20

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  O tym, jak Atoperal pomaga Zosi spokojnie spac

  Z racji tego, iż dopadł nas ostatnio paskudny wirus jelitowy, dopiero dziś znalazłam trochę czasu i siły, by napisać co nieco o naszym testowaniu.
  A Atoperal Baby jest z nami już prawie tydzień.
  Początkowo testerką miała zostać czteroletnia Ania, która ciągle boryka się z suchą i szorstką skórą. Jednakże w ostatni poniedziałek wybrałam się z 17-miesięczną Zosią do lekarza z powodu dziwnego katarku, który dokuczał jej od jakiegoś czasu. Okazało się, iż ma on podłoże alergiczne, podobnie jak i suchość skóry Zosi. Obok lekarstw doustnych i donosowych, otrzymałam więc listę specyfików, z których miałam coś wybrać do smarowania ciałka. Na liście tej znalazł się również Atoperal, stąd gdy po powrocie do domu znalazłam paczuszkę z nim właśnie, moja radość była wielka. Od razu też zabrałyśmy się do testowania. Tak to zamiast Ani, testerką została Zosia (choć Ania oczywiście regularnie podkrada sobie Atoperal, mimo, iż ma swoją maść wtaminową;-)
  W paczuszce, prócz emulsji do ciała oraz emulsji do kąpieli, znalazła się również ankieta, mająca ułatwić końcową ocenę stanu skóry dziecka. Muszę przyznać, iż uświadomiła mi ona coś, czego wcześniej w ogóle nie wiązałam z problemami skórnymi. Otóż Zosia od jakiegoś czasu budziła się w nocy dużo częściej, niż zwykle, a ja nie bardzo wiedziałam, z jakiego powodu. Od kilku dni problem ten jednak zniknął, i teraz już wiem, że miało to prawdopodobnie związek ze stanem jej skóry - niemal natychmiast po rozpoczęciu stosowania emulsji Atoperal Baby, dziecko śpi o wiele spokojniej, a skóra nie jest już tak szorstka, jak wcześniej.
  Jestem więc niezmiernie wdzięczna za możliwość testowania produktów Atoperal Baby, gdyż już teraz, zaledwie po tygodniu ich stosowania, widzę wyraźne, pozytywne efekty.

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

jestem mamą, to moja kariera ... przynajmniej na razie ;-)
Styczeń 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj