Utworzono: 2014-12-19

HiPP Klub Maluszka

 Dołączyłyśmy do Klubu Maluszka HiPP. W końcu od czegoś trzeba zacząć orientowanie się w słoiczkowych tematach. Co prawda obiecuję sobie, że pierwsze posiłki będą tylko i wyłącznie domowej roboty, jednak wydaje mi się, że dobrze jest znać rynek gotowych produków w nagłych przypadkach i wszelkich wyjazdowych przygodach.

 

Jak się okazało na przywitanie dostałyśmy małą przedświąteczną niespodziankę - pudełeczko, w którym znalazł się obiadek (młoda marchew z ziemniakami) z łyżeczką oraz troszkę papierologii, czyli Przewodnik żywieniowy, Poradnik o mleku oraz karta wypełniona kuponami zniżkowymi na produkty HiPP do realizacji w sklepach sieci Rossmann.

 

 

Poradnik o mleku na chwile obecną nie jest dla nas interesujący (przedstawione są w nim dostępne mleka modyfikowane danej marki), zaś z Poradnika żywieniowego mogłyśmy dowedzieć się o wszystkich oferowanych przez HiPP produktach spożywczych wraz z aktualnym schematem żywienia dzieci w 1. roku życia, jak i planem żywienia dla dzieci 1-3. Może nie jest to dla jednej (jednego) z Was wielki szał, jednak miły pakiet reklamujący markę, który przyda nam się w początku rozszerzania diety Igi. Aaaa i kupony... wszyscy kochamy zniżki, prawda? :)

 

 

Jednak o samym Klubie... jak każdy portal internetowy skupia "fanów" swoich produktów, jednak nie tylko karmi ich reklamą, ale również daje użytkownikowi forum, artykuły czy inne drobne ciekawostki w wiadomej tematyce. Jeżeli kogoś interesuje - oczywiście polecam.

 

Klub Maluszka HiPP

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Świeżo upieczona Mama :)
Wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj