rss wpisy: 5 komentarze: 0

Testowanie produktów Atoperal Baby

Na moim blogu będę dzieliła się spostrzeżeniami dotyczącymi testowania produktów Atoperal Baby na problematycznej skórze mojego maleństwa.
 • Utworzono: 2013-11-05

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  21 dzień testowania kosmetyków "atoperal Baby"

  Dzisiaj mija 21 dzień testowania przeze mnie i mojego maluszka kosmetyków "atoperal Baby".

  Dzisiaj też zakończyliśmy wypełnianie dołączonej do otrzymanych przez nas kosmetyków ankiety, wraz z końcem wypełniania której kończymy dzielenie sie naszymi spostrzeżeniami na blogu po przetestowaniu kremu oraz emulsji do ciała atoperal Baby.

  Tak jak spodziewałam się przed zastosowaniem tych kosmetyków, wygląd skóry mojego dziecka znacznie poprawił się po ich stosowaniu. Skóra w dotyku stała się gładsza i znacznie delikatniejsza. Wygląda zdrowiej i daje mojemu dziecku pewnie większe poczucie komfortu (z racji wieku sama mi nie powie). Jedyne co bym znieniła, to konsystencję emulsji do ciała na troszkę bardziej lżejszą i tym samym troszeczkę łatwiejszą do rozprowadzenia. Aplikator by znacznie ułatwił też aplikowanie produktu, ale widziałam, że emulsje o większej pojemności są już w niego wyposażone, więc czekam z niecierpliwością na większą emulsję wraz z aplikatorem za odesłanie ankiety :)

  Dziękuję jeszcze raz za możliwość przetestowania jak i poznania produktów atoperal Baby.

 • Utworzono: 2013-10-25

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Testujemy Atoperal Baby - ciąg dalszy

  Mijają kolejne dni naszych testów kosmetyków Atoperal Baby.  Jesteśmy zadowoleni z używania tych produktów. Kosmetyki łatwo się rozprowadzają i faktycznie poprawiają stan/wygląd skóry mojego maluszka. Maluszek zadowolony to i mamusia zadowolona z efektów, jakie dają testowane przez nas kosmetyki :)

 • Utworzono: 2013-10-18

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Kolejne dni testów kosmetyków Atoperal Baby

  Mija kolejny dzień testowania produktów Atoperal Baby przeze mnie i mojego maluszka. Z moich obserwacji wynika, że skóra Oliwii ma ładny kolor, jest nawilżona i delikatna w dotyku. Jednym zdaniem ujmując - kosmetyki te sprawdzają się na skórze mojej córki. Sama widzę, jak po nakremowaniu Oliwii moje ręce są przyjemne w dotyku. Już teraz widzimy efekty, więc cieszę się z otrzymanych do przetestowania kosmetyków. Kolejnymi spostrzeżeniami podzielę się w następnym wpisie :)

 • Utworzono: 2013-10-16

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  I my doczekaliśmy się naszych produktów do testowania

  Wczoraj odwiedził nas pan z poczty z kartonikiem, w którym ukryły się nasze produkty do testowania. Z ciekawością otworzyłam jego zawartość aby dowiedzieć się, które produkty przyszło nam testować. Otrzymaliśmy Emulsję do ciała atoperal Baby 200ml oraz Krem atoperal Baby 50ml.

  Po wieczornej kąpieli Oliwii nasmarowałam ją emulsją do ciała i nakremowałam buzię. Produkty przyjemnie nawilżyły skórę mojego maleństwa. O tym, czy stosowanie produktów Atoperal Baby sprzyja mojemu maleństwu, będę mogła powiedzieć dopiero po kolejnych alikacjach kosmetyków i obserwacji skóry mojej córeczki.

 • Utworzono: 2013-10-08

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Atoperal Baby - czekamy na produkty do testowania

  Dzisiaj ja i moje maleństwo dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy zakwalifikowani do testowania produktów Atoperal Baby. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grona "wybrańców" i już w niedługim czasie zacząć testować nowe kosmetyki, wobec których nie ukrywamy, że pokładamy nadzieje. Czas pokaże, jak sprawdzą się na problematycznej, suchej skórze mojego maluszka. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na przesyłkę i zaraz po tym zabrać się za testowanie. Oczekiwania dzień pierwszy czas zacząć :)
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj