rss wpisy: 1 komentarze: 0

Papierowe rękodzieło

Moje prace scrapbookingowe
 • Utworzono: 2017-10-20

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Jaki prezent dla teściowej?

  Znalezienie odpowiedniego prezentu dla teściowej może być sporym wyzwaniem. Co wręczyć matce naszego partnera lub partnerki i jak przy tym nie popełnić wpadki?


  Sprawdzony prezent dla teściowej
  Wręczając prezent teściowej musimy zachować ostrożność. W końcu nie chcemy jej obrazić i wywołać kłótni w rodzinie! Najlepiej więc postawić na klasyczne rozwiązania, które nie wywołają u niej negatywnych odczuć.


  Dobrym pomysłem jest ręcznie robiona kartka z życzeniami na okazję, na którą wręczyć chcemy prezent. Po pierwsze, jest to bardzo miły i szczery podarunek, który na pewno zostanie doceniony. Dorosłe, starsze osoby bywają bardzo sentymentalne, więc taka kartka z podziękowaniami będzie doskonałym prezentem dla teściowej. Wykonanie takiej kartki może być bardzo pracochłonne, ale na pewno będzie niezwykle satysfakcjonujące, a teściowa będzie musiała docenić nasze starania. Jeśli nie mamy zdolności manualnych, to zamiast kupować zwykłą kartkę, możemy zlecić komuś ręczne wykonanie kartki specjalnie dla teściowej.


  Kartka nie musi stanowić jedynego prezentu, ale może być "główną atrakcją". Co dołączyć do kartki? Na mniejsze okazje, takie jak imieniny czy Mikołajki, wystarczy dobra czekolada lub ulubiona kawa teściowej.

  Dobrym rozwiązaniem, jeśli prezent wręcza mężczyzna, są także kwiaty. Unikajmy kosmetyków, które przeznaczone są dla konkretnej grupy wiekowej. Żadna kobieta nie chce, aby przypominano jej, że ma +50 lub +60 lat!
  Na większe okazje do kartki dołączyć można na przykład voucher do kosmetyczki lub do SPA, albo bilet do opery, teatru czy wycieczkę. Możliwości jest naprawdę sporo, wystarczy zastanowić się dobrze nad tym, co teściowa lubi robić.

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Pozdrawiam :-)
Styczeń 2018
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Co było/jest/będzie dla ciebie najważniejsze przy wyborze imienia dla dziecka?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj