Moje prace scrapbookingowe

Utworzono: 2017-10-20

Jaki prezent dla teściowej?

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla teściowej może być sporym wyzwaniem. Co wręczyć matce naszego partnera lub partnerki i jak przy tym nie popełnić wpadki?

Sprawdzony prezent dla teściowej Wręczając prezent teściowej musimy zachować ostrożność. W końcu nie chcemy jej obrazić i wywołać kłótni w rodzinie! Najlepiej więc postawić na klasyczne rozwiązania, które nie wywołają u niej negatywnych odczuć.

Dobrym pomysłem jest ręcznie robiona kartka z życzeniami na okazję, na którą wręczyć chcemy prezent. Po pierwsze, jest to bardzo miły i szczery podarunek, który na pewno zostanie doceniony. Dorosłe, starsze osoby bywają bardzo sentymentalne, więc taka kartka z podziękowaniami będzie doskonałym prezentem dla teściowej. Wykonanie takiej kartki może być bardzo pracochłonne, ale na pewno będzie niezwykle satysfakcjonujące, a teściowa będzie musiała docenić nasze starania. Jeśli nie mamy zdolności manualnych, to zamiast kupować zwykłą kartkę, możemy zlecić komuś ręczne wykonanie kartki specjalnie dla teściowej.

Kartka nie musi stanowić jedynego prezentu, ale może być "główną atrakcją". Co dołączyć do kartki? Na mniejsze okazje, takie jak imieniny czy Mikołajki, wystarczy dobra czekolada lub ulubiona kawa teściowej.

Dobrym rozwiązaniem, jeśli prezent wręcza mężczyzna, są także kwiaty. Unikajmy kosmetyków, które przeznaczone są dla konkretnej grupy wiekowej. Żadna kobieta nie chce, aby przypominano jej, że ma +50 lub +60 lat! Na większe okazje do kartki dołączyć można na przykład voucher do kosmetyczki lub do SPA, albo bilet do opery, teatru czy wycieczkę. Możliwości jest naprawdę sporo, wystarczy zastanowić się dobrze nad tym, co teściowa lubi robić.

Kartka z podziekowaniem

Komentarze

  • 17-07-2018 23:44:34 | zgłoś naruszenie

    Teściowej kupiliśmy ostatnio klapeczki, bo wybierają się z teściem nad morze. Kupiliśmy tutaj https://butymodne.pl/klapki-damskie-c 10782 .html bo uparta kobieta twierdziła, że ona po plaży będzie chodzić w butach pełnych, takich nad kostkę, bo są wygodne!! A te kartki są genialne! Nie mogę się na nie napatrzeć!

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Pozdrawiam :-)
Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj