rss wpisy: 10 komentarze: 0
Witam na moim blogu .Będę tu opisywać nasze doświadczenia z Atoperal Baby ,czyli jak skóra synka reaguje na kosmetyki .Nie mogę już się doczekać kiedy rozpoczniemy testowanie.Mam nadzieję że pozbędziemy się problemu ze skórą raz na zawsze
 • Utworzono: 2014-09-04

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Rimmel Wonder’Full

  Witam odkilku tygodni testuję maskarę  Rimmel Wonder’Full

  Powiem krótko jak dla mnie to rewelacja!Rzęsy idealnie umalowane bez grudek i efektu sklejenia.Rzęsy odżywione i świetnie pogrubione ! Idealna dla mamusiek :) A jakie są wasze wrażenia ?

 • Utworzono: 2013-11-27

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  :)Dziękujemy za prezent

  Dziękuję za prezent za wypełnienie ankiety.

 • Utworzono: 2013-11-05

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  21 dzień testowania-podsumowanie

  21 dzień  testowania już za nami!! Gdyby mi ktoś    3 tygodnie temu  powiedził że  te własnie kosmetyki  roziwiążą  nasz problem  ze skórą synka w tak krótkim  czasie  w życiu bym nie uwierzyła. Od urodzenia praktycznie borykaliśmy się   ze  suchością i szorstkością  skóry szczególnie na pleckach i ramionach,do tego uporczywy świąd skóry  ktory  zakłocał spokojny sen  synka.Używaliśmy  wielu  środków nic nie pomagało nawet  te bardzo znane i rekomendowane.Gdy pojawiła  się szansana przetestowanie kosmetyków Atoperal Baby  pomyślalam  spróbujemy ,ale szczerze nie wierzyłam że pomogom.A tu się  zdziwiłam , bo  już po pierwszym  zastosowaniu były efekty i to pozytywne.Skóra synk  stała się  gładsza ,bardziej nawilżona i  mniej już  swędziała.Z każdym dniem stosowania  Atoperal baby mnie zaskakiwał oczywiście  pozytywnie.Na dzień dzisiejszy nie zamnieniła bym tych kosmetyków na żadne inne !Dziś  cieszymy się gładką skórą  bez świadu i innych podrażnień,a dzięki  temu synuś śpi spokojnie Polecam te kosmetyki w 100%.

  Atoperal Baby dziękujemy !

 • Utworzono: 2013-10-28

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  14 dzień z ATOPERAL BABY

  Drugi tydzień testowania emulsji do ciała  i emulsji do kąpieli za nami .SKÓRA  SYNA PO ZASTOSOWANIU KOSMETYKÓW JEST O 100% GŁADSZA,BEZ ZMIAN ZAPALNYCH,DOBRZE NAWILŻONA,JĘDRNA.ŚWIĄD  SKÓRY USTĄPIŁ PRZEZ CO  SYNEK SPOKOJNEJ  ŚPI  W NOCY.NA PLECKA I RAMIONACH BRAK KROSTEK -PEŁNY SUKCES.SKÓRA  SYNA DOSKONALE  TOLERUJE TE DWA KOSMETYKI.NIESTETY EMULSJA DO KAPIELI JUZ  NAM SIĘ  SKOŃCZYŁA :(  WIĘC TESTUJEMY  TERAZ TYLKO EMULSJĘ DO CIAŁA I ZOBACZYMY  CO BĘDZIE DALEJ .

 • Utworzono: 2013-10-23

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  po 7 dniach

  Efekty są super po  stosowaniu kosmetyków zero uczuleń,podrażnień,skóra  jest jedrna prawie  gładka   -pozostało jeszcze klika  krostek na pleckach już   ledwie  widocznych.Emulsja do kąpieli i do ciała w 100% u nas się  sprawdziła i na dzień   dzisiejszy bez wahania poleciła bym  innym  mamom   te produkty.

 • Utworzono: 2013-10-20

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  7 dzień

  nic  dodać nic ująć !U  SYNKA  I EMULSJA DO KĄPIELI  I DO  CIAŁA SPRAWDZA SIĘ IDEALNIE,ZERO  UCZULENIA,ZZERO ODPRZEŃ PEŁNY SUKCES! WYSYPKA NA RAMIONACH I PLECACH  PRAWIE  CAŁKOWICIE USTĄPIŁA ,JEST TYLKO   KILKA GRUDEK   PRAWIE WCALE NIE WIDOCZNYCH,SKÓRA STAŁA SIE BARDZIEJ NAWILŻONA ,MIŁA W DOTYKU.SWĘDZENIE USTĄPIŁO.REWELACJA

 • Utworzono: 2013-10-16

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  3 dzień testów

  Emulsja do ciała sprawuje się na skórze synka bardzo dobrze. Zaczęliśmy stosować 3 dni temu razem z emulsją do kąpieli.
  Ma przyjemny zapach, nawilża, natłuszcza,szybko  się wchłnia.Wyglad  skóry synka szczególnie  gdzie  najczęściej  występuje  wysypka   czyli plecy i  ramiona zdecydownie się poprawił z czego jestem  bardzo zadowolona.Emulsja do kąpieli tak jak i  do  ciała spełnia   swoją rolę  bez zarzutu.Oby tak   dalej!Mam   nadzieję   gdy będę  robiła kolejne zdjęcie   wyspyka ustąpi już całkowicie.

 • Utworzono: 2013-10-14

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Pierwsze zastosowanie Atoperal Baby

  NO I JESTEŚMY PO PIERWSZEJ KĄPIELI I PO PIERWSZYM ZASTOSOWANIU KOSMETYKÓW ATOPERAL BABY.PIERWSZE WRAŻENIA BARDZO POZYTYWNE,OPAKOWANIE BARDZO ESTETYCZNE NAWET SYNUSIOWI SIĘ  BARDZO   SPODOBALO:) EMULSJA DO KĄPIELI BARDZO PROSTA  W APLIKACJI,ZAPACH BARDZO DELIKATNY I PRZYJEMNY,KONSYSTENCJA ODPOWIEDNIA DO TEGO TYPU KOSMETYKU.SKÓRA PO UMYCIU BYŁA BARDZO  PRYZJEMNA W DOTYKU JAKBY  MIĘKSZA .EMULSJA DO CIAŁA PODOBNIE JAK  DO KĄPIELI  BARDZO ŁATWA W ZASTOSOWANIU ,ZAPACH  DELIKATNY I PRZYJEMNY,LEKKA KONSYSTENCJA.JUŻ PO PIERWSZE  APLIKACJI  MOŻNA   ODCZUĆ ŻE SKÓRA STAŁA  SIĘ  O WIELE MIĘKSZA I TAKA MIŁA W DOTYKU .JAK NARAZIE NIE WIDAĆ  ŻADNYCH EFEKTÓW UBOCZNYCH .NA WIĘKSZĄ POPRAWĘ STANU  SKÓRY PEWNIE TRZEBA JESZCZE POCZEKAĆ KILKA   DNI ALE JAK NARAZIE JEST   WSZYSTKO  SUPER JAK NA PIERWSZY RAZ.

 • Utworzono: 2013-10-14

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  paczuszka

  No to i do nas dziś zawitał kurier :) z  paczuszką w której  była emulsja do kąpieli i emulsja do ciała no i oczywiście ankieta   która  będę skrupulatnie wypełniać :) Już  nie mogę sie doczekać wieczornej  kąpieli synusia aby   móc   poznać  i opisać  pierwsze efekty i wrażenia .

 • Utworzono: 2013-10-10

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Atoperal Baby

  czekam z niecierpliwością naa kosmetyki Atoperal Baby aby rozpoczać  testowanie i opisywanie naszychdoświadczeń  ,odczuć itp Błażej ma skóre skłonna do podrażnień,bardzo suchą i atopową

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

jestem mamą Dominiki 12lat i Błażeja 21miesięcy
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj