rss wpisy: 1 komentarze: 0
 • Utworzono: 2014-04-11

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Tak to się zaczęło..

   Kilka lat temu pojechalam na dyskotekę, jako kierowca oczywiście z bratem i kuzynami a znimi to tak jest że mnie pilnuja na każdym kroku żeby mi nikt nic nie zrobil.. Nio i tak było tym razem Oni się bawili a ja musiałam być zawsze gdzieś nie daleko w zasięgu ich wzroku.. chodziłam sobie po dyskotece i równo co 30 min przychodziłam do nich się pokazać że nic mi nie jest.. I po drodze mojego chodzenia spotkałam znajomycha z nimi był ON..

  Pijany troche potem jeszcze bardziej pijany, ale cos tam mnie zapamętał dobrze że zapisałam mu mój nr.na drugi dzień do kina mnie zabrał... I potem co drugi dzień był u mnie.. Potem mu się trochę to znudziło.. Było kolorowo do czasu.. coraz cześciej się kłóciliśmy i przekładaliśmy plany o ślubie.. W końcu w moje urodziny się oswiadczył i jesteśmy małżeństwem..

  Pierwsze dni mieszkania razem były też kolorowe potem kłótnie i plany o dzecku też zaczęły odchodzić na dalszy plan.. Aż w gruniu miałam isć na mały zabieg i mówie meżowi w pazdzierniku żeby uwazał że mam dni płodne, a mój kochany po wszystkim mówi że już to mu mówię że miał tego nie robić a on na to Ale mi się chciało..;) I do tamtej pory zero kłótni zero sprzeczek zero nerwowych sytuacji..

  Taraz jestem w 5 miesiącu ciąży i jest super mam nadzieję że będziemy szczęśliwą rodzinką..;)

  W dalszych wpisach opisze jak przebiega ciaża ;D

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj