Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2013-10-06

Wygrana

 Jakież było moje zdziwienie i radosć wielka,gdy wszedłszy na wyniki konkursu WAKACJE Z PRZYJACIELEM zobaczyłam swój nick.

Nareszcie-pomyślałam,bo dawno nic nie wygrałam...

Na drugi dzień ,gdy formularz na maila przyszedł,szybko wydrukowałam,wypełniłam,i wysłałam..

Adres wysyłki do pracy tym razem wpisałam,bo i szybciej,a w domu nikogo by nie było,a na pocztę ciżko zasuwać w razie czego,bo i nie po drodze było...

No i doszło.W czwartek ostatni pan listonosz przyniósł,podpisałam,rozpakowałam,bo ciekawa byłam co tam jest.Szybko wieści do rodziny rozesłałam,zdjecia zrobiłam,wysłała.

A gdy do domu wróciłam,chciałam dać swojemu dziecku,ale ---synuś spał.Zmeczony ostatnio w tygodniu pada,bo i w przedszkolu większość dnia spędza,więc musiałąm poczekać aż wstanie.

Gdy dziecię wstało,czym prędzej mu książeczki wręczyłam,a  książke o Reksiu i wesołym miasteczku  przeczytać jeszcze musiałam wieczorkiem.

I ciągle słyszała: Mama,fajna ta bajka...

Dziecię z prezentów zadowolone ,chociaż na filmie nie widać moze za bardzo,ale to dlatego,ze zaspane było...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj