Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2013-11-03

Przyjemne z pożytecznym

 Jak co roku zawsze pamietamy o naszych bliskich zmarłych,dlatego zawsze staramy się być na cmentarzu w dniu 1 listopada.Bywa różnie.Nie zawsze jest to możliwe ze względu na pogodę,bo rowerem w deszcz nie pojadę z dzieckiem,czy jak jest bardzo zimno,mroźno..a to tylko dlatego,że do najbliższego cmentarza jest 6 km.Żadne autobusy w tamtą strone nie jezdzą...( w dzień świąteczny znaczy się).

 

W tym roku pogoda dopisała i mogliśmy wybrać się rowerami.

A ponieważ w najbliższym otoczeniu mamy trzy cmentarze,chcemy być na wszystkich....Czasem jechałam tam z rodzicami samochodem,albo z bratem....albo wcale.W tym roku postanowiliśmy wykorzystać że nasz synuś jeszcze nie jechał pociągiem i jechać na trzeci cmentarz-właśnie pociągiem.Tym bardziej,że jeszcze nie płacimy za niego biletu-nie ma jeszcze 4 lat.

Ledwo zdązyliśmy,ale się udało.Co prawda to tylko jedna stacja,ale...zawsze coś.

Bał się chyba troszkę,ale ...był zadowolony.Siedział koło mnie wtulony w moje ramię.W drodze powrotnej siedząc na kolanach.

Ale gdy wróciliśmy do domu,mój synek powiedziałdo mnie:

-A ja dzisiaj jechałem pociągiem...wiesz ,mama?

Gdy zapytałam,czy mu sie podobało - uśmiech na buzi mówił sam za siebie ;

ze bardzo mu się to podobało!

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Marzec 2023
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj