Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2013-11-03

Przyjemne z pożytecznym

 Jak co roku zawsze pamietamy o naszych bliskich zmarłych,dlatego zawsze staramy się być na cmentarzu w dniu 1 listopada.Bywa różnie.Nie zawsze jest to możliwe ze względu na pogodę,bo rowerem w deszcz nie pojadę z dzieckiem,czy jak jest bardzo zimno,mroźno..a to tylko dlatego,że do najbliższego cmentarza jest 6 km.Żadne autobusy w tamtą strone nie jezdzą...( w dzień świąteczny znaczy się).

 

W tym roku pogoda dopisała i mogliśmy wybrać się rowerami.

A ponieważ w najbliższym otoczeniu mamy trzy cmentarze,chcemy być na wszystkich....Czasem jechałam tam z rodzicami samochodem,albo z bratem....albo wcale.W tym roku postanowiliśmy wykorzystać że nasz synuś jeszcze nie jechał pociągiem i jechać na trzeci cmentarz-właśnie pociągiem.Tym bardziej,że jeszcze nie płacimy za niego biletu-nie ma jeszcze 4 lat.

Ledwo zdązyliśmy,ale się udało.Co prawda to tylko jedna stacja,ale...zawsze coś.

Bał się chyba troszkę,ale ...był zadowolony.Siedział koło mnie wtulony w moje ramię.W drodze powrotnej siedząc na kolanach.

Ale gdy wróciliśmy do domu,mój synek powiedziałdo mnie:

-A ja dzisiaj jechałem pociągiem...wiesz ,mama?

Gdy zapytałam,czy mu sie podobało - uśmiech na buzi mówił sam za siebie ;

ze bardzo mu się to podobało!

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Październik 2017
PN WT ŚR CZ PT SO ND
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Co było/jest/będzie dla ciebie najważniejsze przy wyborze imienia dla dziecka?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj