Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2014-12-27

Poświątecznie

Więcej tego przygotowywania jak samych świąt...Zakupy robiłam od początku grudnia,na raty,aby naraz nie było.Tym bardziej,że samochodu nie mam,tobołki sama tahać musze i autobusem wozić.Przyzwyczajona jestem,więc to nowość żadna...

 

W tym roku wigilia u brata była.Zaproszeni wszyscy byliśmy,ale z różnych względów byliśmy we 3 sztuki.Tzn ja,najstarszy synuś i najmłodszy synuś .Reszta rodziny na posterunku w domu została.

U brata rodzinka mojej bratowej,nasi rodzice,rodzeństwo.Standard.Na początku opłatek,życzenia,standard.

W każdym razie atmosfera była bardzo fajna,wesoło.Ale najweselej było,gdy nastąpiła niespodzianka.Razem z bratowej siostrą wyglądaliśmy świętego.No bo wigilia bez Mikołaja? nie...nie tym razem.Niespodzianka się udała.Dzieciaki w oknie stały /mój synuś,chrześniak i dziewczynka,która była razem z brata szwagierką/ i wyglądały,a Duśka sprytnia podgrzewała atmosferę.

Gdy Mikołaj dotarł-toż to była atrakcja dla maluchów.I ta masa prezentów wyciągana z worków...Śmiechu co nie miara, uśmiechy na buziach naszych dzieci bezcenna...Do tej pory za Mikołaja robił mój tato,niestety,wszyscy wiedzieli kto to,nie miał kubraczka czerwonego.W tym roku bratowa sprawiła ogromną radość dzieciom,jak również i reszcie rodziny.Zawsze coś innego,a jednak normalnego.Tylko dotąd nie wykonywanego.

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Październik 2017
PN WT ŚR CZ PT SO ND
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Co było/jest/będzie dla ciebie najważniejsze przy wyborze imienia dla dziecka?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj