Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2012-10-21

Naucz mnie mamo

Dzisiaj,przy okazji zdjecia do konkursu z książką przypomniałam sobie ,ze miałam napisać coś o nowej serii "Naucz mnie mamo".

Otóż od jakiegoś czasu przerabiamy te książeczki i synek jest zachwycony.Kupuję mu co numer,z tym,ze zazwyczaj z około tygodniowym opóźnieniem...Ale jak jest smutny i mu pokazuję ją ,ze kupiłam,od razu na jego buźce pokazuje się uśmiech.

 

A jak nie chce czegoś zrobić,to mu mówię,ze nie kupię książeczki.A on na to:

-To już kup.Niunio już sprząta....

I jest na niego sposób...

Komentarze

  • laska | 24-10-2012 19:09:19 | zgłoś naruszenie

    Przekupna bestia z Kacperka:) Moi chłopcy sa tacy sami, ha, ha:)

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Luty 2025
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj