Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2014-01-04

Na Nowy Rok

 Choć Nowy Rok ma już czwarty dzień ,to dziś dopiero mogę przysiąść i coś na Nowy Rok napisać.

My sylwestra spędziliśmy tradycyjnie w domu,bez żadnych specjalnych zabaw sylwestrowych itp.W domu ,jak to bywa przed TV,trochę komputerem....Jednak nie udało mi się wytrzymać do północy,i już po 23 poszłam spać,ale jak zaczęli strzelać ruszyłam się i popatrzyłam przez okno.Młody spał już od jakiejś 22,nie budziłam go jednak,bo kilkanaście miniut wczesniej popłakiwał przez sen,musiałam go uspokoić.Dzieje się tak co jakiś czas,mysle ,ze ma bóle wzrostowe,i stąd jego płacz,bo potem się już uspokaja i idzie spac,śpi do rana.

Starsze dzieci mają już swoich znajomych i przyjaciół,i to z nimi spędzali sylwestra.Nie miałam ich więc w domu, dziwnie trochę bez nich było,ale zaczynam się pomału przyzwyczajać....Mimo to,jeszcze bardziej sie cieszymy,że jest z nami Kacperek-tak to byśmy siedzieli sami jak te przysłowiowe stare dziadki.Przynajmniej mamy weselej w domku, trochę zycia więcej ...

 Korzystajac z faktu,ze Nowy Rok dopiero się zaczął pragnę życzyć wszystkim ebobasowym mamusiom i tatusiom wszystkiego co najlepsze w 2014 roku,przede wszystkim zdrówka dla swoich pociech,i radosci z kazdego przezytego dnia.

Zebyscie nie musieli sie o nic martwic,płakac w poduszke,tylko cieszyli sie z kazdych osiągnięć bobasów....No i wygranych w konkursach życzę,bo wtedy cieszy się dziecko,a jak się dziecko śmieje to śmieje się cały świat.

 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj