Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2014-01-18

Na balu...

 Kilka dni temu był w przedszkolu bal.Bal przebierańców oczywiście,do tego był Św.Mikołaj z paczkami dla dzieciaczków...

Wzięłam dzień wolny w pracy znowu,i razem z synkem postanowiłam wybrać się  na niego.Oczywiście rano normalnie pojechał do przedszkola,ja dołaczyłam tuż przed balem,ok.9.30.

Miałam tylko problem,bo nie miałam dla niego stroju.Trochę było mi z tym źle,ale nie miałam kasy i czasu by iść i mu kupić cokolwik. Doszłam wiec do wniosku,ze trudno-pójdzie bez stroju.

Na szczęście uratowała mnie sąsiadka,która dosłownie w ostatniej chwili dała mi strój ...pajaka.To była zwykły serdaczek ,do załozenia na bluzkę,świetny pomysł....Gdy czekałyśmy na pojazd,pobiegła do domu i przyniosła.Na jej synka (7 l ) był za mały,więc mogła spokojnie mi go dać.

Gdy zajechaliśmy do przedszkola,dzieci stały już przebrane.Mój synek oczywiście bez niczego....Szybciutko mu założyłam strój pajączka i zadowoleni poszliśmy na salę.

Wodzierej było czywiście.Prowadził Papa Smerf,dzieci bawiły się wyśmienicie,chociaż Kacperek nie zawsze....Trochę potańczył,ale zazwyczaj siedział przy mnie i tulił się...Był stary niedźwiedź,były kaczuszki,były konkursy...Przed 12 przyszedł Mikołaj....Okazał się nim być ...Papa Smerf...Wszyscy wyglądali Mikołaja przez drzwi,a Mikołaj przyszedł zza kotary...Jak się potem domyśliłam,był to ten sam wodzirej...Oczywiście dzieciaki pewnie się nie zorientowali...

Po rozdaniu prezentów odczekałam chwilę i poprosiliśmy Mikołaja o zdjęcie.No bo to w końcu ....obowiązkowe...

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj