Moje życie to jedna wielka niewiadoma.Dziś jest tak,jutro zmiana o 180 stopni.Jak każdy mam problemy,z którymi umiem sobie poradzić.Choć czasem jest bardzo ciężko,czasem popłaczę,wyżalę się.Ale są dni,że mogę góry przenosić,gdy widzę radość na oczach moich dzieci ,czy jak widzę,gdy bliscy pomogą wtedy ,gdy tej pomocy potrzebuje.Czasem sami wyczytają to z moich oczu,nie prosząc ich o to.

Utworzono: 2014-07-04

Mała Miss

 Mam koleżankę.Koleżanka ma córkę .Ma na imię Łucja.Łucja jest z kolei koleżanką mojego Kacperka.Ma 5 lat i chodzi do przedszkola razem z moim synkiem.Od września rozpoczynają razem naukę w tzw. kl."0".

 

  To tyle przedstawienia koleżanek.

A teraz szczegóły,o których chcę napisać...

Otóż w lokalnej gazecie , w "Tygodniku Siedleckim" co roku organizują konkurs na Małą Miss i Małego Mistera.Ogólnie jestem przeciwna tego typu konkursom dla dzieci,ale tylko wtedy,gdy w grę wchodzą przebieranki i malowanki.Pewnie wiecie o co mi chodzi.W kazdym razie w kwietniu koleżanka-Monika,wysłała zdjęcie Łucji na ów konkurs.Gdy się ukazało  w gazecie,dowiedziałam się o tym konkursie od nich.Byłam w szoku.Teraz trzeba było głosować.Słać smsy.No to co ja robiłam? wysłałam,zmobilizowałam znajomych, zrobiłam reklamę na FB.Ichyba zadziałało,bo Łucja ...przeszła do półfinału. 10 dziewczynek i 10 chłopców startowało do koron .

Oczywiście kolejna  reklama i...czekamy na wyniki.

Jakież było nasze zdziwienie,gdy w gazecie ukazały się wyniki.Rezultat? Łucja zajęła 3 miejsce wśród dziewczynek! Zostala II wicemiss zyskając 174 głosy ! 

Zaskoczenie i radość była przeogromna.Moja też,bo to przecieź koleżanka mojego synka! Jedna miejscowość,niedaleko mieszka,spotykamy się ...

W czerwcu było rozdanie koron i nagród.Łucja dostała nagrodę rzeczową ,no i rzecz jasna koronę.

Dlaczego o tym piszę? Bo mam satysfakcję.Bo myślę,że po trosze przyczyniłam się do zwycięstwa.

Bo to przyjaciółka Kacperka.

Bo chciałam się z Wami podzielić.I dlatego wyjątkowo dzisiaj daję fotkę Łucji,plus link do filmiku z imprezy /skrót/.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mama trójki dzieci-dwójki w wieku szkolnym,trzecie najmłodsze rozpieszczane przez wszystkich; Obecnie pracuję zawodowo po urlopie wychowawczym.
Maj 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj