Na blogu opisuję swoje spostrzeżenia dotyczące testu kosmetyków Atoperal Baby

Utworzono: 2013-10-31

Eksperyment z Emulsją do ciała Atoperal Baby

 Po lecie moja skóra pozostawia wiele do zyczenia. To własnie jesienią przezywa swoje najtrudniejsze chwile. O ile z racji niższych temperatur większość mojego ciała mogę ukryć pod ubraniem, o tyle skóry na mojej twarzy nie da się schować. Pomyślicie pewnie a od czego jest makijaz? Otuz moi mili, zaden makijaz nie będzie ładnie się prezentował na przesuszonej skórze. Powiem więcej: podkład może dodatkowo podkreślić suche miejsca i łuszczącą się skórę. Zresztą pracując z ludźmi nie mam ochoty ani czasu przejmować się ciągle i biegać do lusterka, sprawdzając czy aby na pewno z moją buzią jest wszystko O.K. 

Z myślą o mojej twarzy po przeczytaniu wielu pozytywnych opini na necie nabyłam serum nawilzające pewnej firmy. Nadzieje miałam wielkie, bo kosmetyk wiele obiecywał i kosztował nie mało, bo ok. 70zł. Jakze ja byłam wnerwiona, kiedy po aplikacji zamiast nawilzenia i ukojenia, moja buzia stała się czerwona i zaczęła piec! Ratował mnie jedynie fakt, ze serum zaaplikowałam na noc i do rana zaczerwienienie zeszło.

 

Następnego wieczoru, przeanalizowałam skład moich kasmetyków i najbardziej obiecujący okazał się skład emulsji do ciała Atoperal Baby. Pomyślałam - raz kozie śmierć! Nałożyłam emulsję wieczorem na twarz i poczułam ulgę. Skóra nie była ściągnięta, nie piekła i nie swędziała. Przeszkadzał mi jedynie fakt, że była dość tłusta i się świeciła - na szczeście nie musiałam nikomu się pokazywać i poszłam spać. Jakie było moje zaskoczenie rano kiedy popatrzyłam w lustro i zobaczyłam ogromną poprawę - juz po pierwszej aplikacji zniknęło większość zaczerwienień, nic nowego nie wyskoczyło, a moja skóra była elastyczna i nawilzona.

Emulsję stosuję już od ponad tygodnia i za każdym razem moje odczucia sa podobne. 

Dodam tylko, że moja cera jest mieszana z tendencją do suchej.

Polecam zatem ten kosmetyk nie tylko do ciała, ale i na twarz.

Pozdrawiam:)

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Pracująca mama na obcasach
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj